piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Spotkanie kandydatów Koalicji Obywatelskiej do Parlamentu z mieszkańcami Krosna i Podkarpacia

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  We wtorek 19 września w Krośnie Podkarpacka Koalicja Obywatelska zorganizowała spotkanie kandydatów w dwóch okręgach 22 i 23

  Spotkanie odbyło się na 26 dni przed wyborami parlamentarnymi, które odbędą się w niedzielę 15 października. Przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej spotkali się z mieszkańcami Krosna i województwa Podkarpackiego po to by przedstawić ludzi, którzy kandydują po to, by zmienić Polskę. By zmieniać Polskę w taki sposób w taki sposób by każdej Polce i Polakowi chciało się żyć w naszym kraju. Jak powiedziała Joanna Frydrych liderka listy Koalicji Obywatelskiej w okręgu 22 w Kronie.

  fot. Facebook/ Joanna Frydrych, poseł na sejm RP

  Paweł Kowal w swoim wystąpieniu przypomniał o wydarzeniu jakie miało miejsce przed budynkiem Telewizji Polskiej w Warszawie. Gdzie została zablokowana wypowiedź lidera Koalicji Obywatelskiej przewodniczącego Platformy Obywatelskiej byłego premiera Donalda Tuska.

  fot. Facebook/ Joanna Frydrych, poseł na sejm RP

  Jolanta Kaźmierczak zapowiedziała, że jak tylko zostanie wybrana do senatu. Kandyduje w Rzeszowie i powiecie rzeszowskim, powiecie łańcuckim i Rzeszowa w okręgu 56. Zapowiedziała, że zajmie się samorządem i tym by rządowe pieniądze i pieniądze z KPO, które zostaną odblokowane zaraz po wygranej przez opozycję trafiły właśnie do samorządu, który tych pieniędzy potrzebuje najbardziej. Drugą sprawą jaką zajmie się kandydatka Koalicji Obywatelskiej do senatu, a obecnie wiceprezydent Rzeszowa to ochrona Kobiet, prawo do bezpieczeństwa Kobiet w trakcie ciąży, oraz późniejszym powrocie do pracy i przyznanie tak zwanego Babciowego.

  Na zakończenie liderzy list wyborczych z okręgu 22 krośnieńsko-przemyskiego i 23 rzeszowsko – tarnobrzeskiego przedstawili wszystkich kandydatów będących na listach numer 6 w dwóch podkarpackich okręgach wyborczych.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com