piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Marzysz o tym, by zagrać w filmie? Zgłoś się na casting do Wojewódzkiego Domu Kultury, już w najbliższą sobotę!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Do etiud warsztatowych realizowanych na terenie Podkarpacia (naszego województwa) w ramach programu filmowego CamON 2023 poszukiwani są aktorzy (amatorzy ale też profesjonaliści), którzy są chętni do współpracy, rozbudowania swojego portfolio i pogłębienia doświadczenia, a przede wszystkim – chcących przeżyć ciekawą przygodę filmową. I tak, filmowcy zapowiadają, że szukają młodych mężczyzn o wyglądzie 17-20 lat, mężczyzn w wieku około 35-60 lat oraz kobiety w wieku około 25-35 lat. Co więcej, zdjęcia do tych etiud realizowane będą od 21 do 26 września 2023 na terenie Leska, Sanoka i okolic. Zdjęcia do każdej z etiud trwają 2-3 dni. Warto dodać, że kręcone filmy są realizowane non-profit.

  Organizatorzy castingu oferują aktorom transport, nocleg i częściowe wyżywienie. Aby zgłosić swoją chęć do uczestniczenia w castingu, warto przesłać swoje zgłoszenie online oraz wybranie się do Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie, do sali numer 210, 9 września 2023 (w najbliższą sobotę, od godziny 12:00. Link do formularza znajduje się poniżej:

  https://forms.gle/xrjKvk6J44fz6jQQ7

  Co to są warsztaty CamOn?

  Są to roczne warsztaty organizowane przez Podkarpacką Komisję Filmową. Skupiają osoby z województwa podkarpackiego w różnym wieku i o różnym doświadczeniu, połączone wspólną pasją do filmów – nie tylko ich odbioru, ale i tworzenia.

  Co wyjątkowe dla programu, uczestnicy często nie poprzestają na jednej edycji i wracają na warsztaty, by pogłębiać swoje umiejętności. Dzięki elastycznej formule i przyjacielskim relacjom wewnątrz grupy, z biegiem lat wokół CamON wytworzyło się środowisko skupiające osoby zainteresowane wspólną realizacją filmową, nie tylko podczas kursu, ale i poza nim. Zawiązane tu znajomości i przyjaźnie owocują stałą współpracą i inicjatywami.

  Nabór do programu odbywa się co roku na wiosnę, wzbogacając szeregi warsztatowiczów o nowe osoby. Opiekunami kursu są uznani filmowcy, operator i reżyser Paweł Chorzępa oraz dokumentalista Maciej Cuske.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com