sobota, 30 września, 2023
+

  Chcesz nauczyć się profesjonalnie tańczyć? Zawsze marzyłeś o tym, by brać udział w turniejach tanecznych? Zapisz się do Szkoły Tańca Aksel!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Szkoła Tańca Aksel, działająca w Rzeszowie jest miejscem, w którym od wielu już lat szkolą się tancerze tańca towarzyskiego. „Aksel” może się pochwalić dobrą renomą, a tancerze tej szkoły zdobyli w sumie setki medali, statuetek oraz zajmowali wielokrotnie podium podczas organizowanych pokazów czy też turniejów oraz konkursów. Szkoła zaprasza w nadchodzącym roku szkolnym 2023/2024 wszystkich chętnych do zapisów, bez względu na wiek. Mogą zatem przyjść i zapisać się dzieci, młodzież oraz dorośli. I tak, placówka prowadzić będzie nabór już 12 września, w najbliższy wtorek. Możesz wybrać, albo chcesz uczyć się tańca towarzyskiego, albo użytkowego a także latino solo. Kiedy, gdzie i o której godzinie wybrać się na pierwsze zajęcia, na których to będzie można się zapisać?

  Nabór dla młodzieży oraz dorosłych od podstaw odbywać się będzie 12 września, o godzinie 18:30 (młodzież młodsza i starsza) oraz o godzinie 19:00 (dorośli i seniorzy). Jeśli chcesz się zapisać wybierz się do siedziby II Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie, które mieści się przy ul. Ks. Jałowego 22. Z kolei dzieci mogą się zapisywać, wybierając się tego samego dnia (12 września) o godzinie od 16:30 do 17:00 grupa wiekowa od 4 do 6 roku życia oraz grupa maluchów od 6 do 7 roku życia, zaraz po zajęciach przedszkolnych z tańca towarzyskiego. Z kolei dzieci w wieku 7-10 lat oraz 12-14 lat powinni przyjść od 17:15 do 17:45. Pierwsze zapisy dla dzieci będą się odbywały uwaga – w Osiedlowym Klubie Kultury KRAK, przy ul. Solarza 7 w Rzeszowie.

  Warto dodać, że miejsce dalszych spotkań oraz ich terminy będą ustalone na pierwszych zajęciach, a dzieci, które chcą się zapisać powinny przyjść z dorosłym opiekunem bądź też rodzicem. Wszelkie sprawy organizacyjne zostaną omówione krótko na spotkaniu. Każdy może wziąć udział w pierwszych zajęciach i zdecydować się, czy chce dalej tańczyć i przychodzić na treningi, czy to dla niego. Dalsze zajęcia są płatne. Można także zapisywać się drogą telefoniczną, na numer kom. 603 586 954. Z każdym miesiącem, jest możliwość rezygnacji z dalszych treningów, nie obowiązują również dodatkowe wpisowe opłaty, ani szkoła tańca nie pobiera opłat z góry.

  Gdzie odbywać się będą treningi?

  Szkoła tańca „Aksel” organizuje zajęcia w :

  • II LO przy ul. Ks. Jałowego;
  • na sali na ul. Wspólnej 4,
  • w VIII LO przy ul. Wyspiańskiego 16a
  • w Osiedlowym Klubie Kultury KRAK przy ul. Solarza 7
  •  a także zajęcia odbywają się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Krasnem
  • również zajęcia organizowane są w SP nr 3 w Rzeszowie

  AKSEL – istnieje od 1994 roku i może się pochwalić, że jest to jedna z największych i najprężniej działających Szkół Tańca na Podkarpaciu, to kolebka setek wychowanków, wśród nich kilkudziesięciu tancerzy, z najwyższymi klasami tanecznymi B, A i S; wielu z nich związało swoje życie na stałe z tańcem.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com