środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Czy Korycki wygra z Dziedzicem w rywalizacji o mandat dla koalicji Trzecia Droga Polska 2050-PSL?

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Czy Sylwester Korycki wygra z liderem listy wyborczej Adamem Dziedzicem w wewnętrznej walce o mandat dla koalicji Trzecia Droga Polska 2050-PSL w okręgu wyborczym 23?

  Sekretarz Regionu Podkarpackiego partii Polska 2050 Szymona Hołowni, rozpoczął kampanię wyborczą do Sejmu RP, reprezentując Polska 2050 Szymona Hołowni w powiecie dębickim, wchodzącym w skład okręgu wyborczego nr 23.

  Dziś odbyła się konferencja prasowa w Dębicy, na której Sylwester Korycki oficjalnie rozpoczął swoją kampanię wyborczą. Kandydat startuje z numerem 3 na liście KKW Trzecia Droga Polska 2050 i PSL, co jest najwyższym miejscem na liście demokratycznej opozycji w powiecie dębickim.

  Beata Filipek, członek zarządu partii Polska 2050 Szymona Hołowni w województwie podkarpackim, przedstawiła Sylwestra Koryckiego jako kandydata Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskiego Stronnictwa Ludowego. Korycki będzie ubiegał się o państwa głosy, aby reprezentować mieszkańców powiatu dębickiego w parlamencie.

  Wydarzeniu towarzyszył udział Prezydenta Miasta Rzeszowa, Konrada Fijołka, licznych sympatyków i członków partii, a także zainteresowanych obywateli, którzy chcieli poznać kandydata na swojego przyszłego reprezentanta w parlamencie.

  Sylwester Korycki podkreślił swoją głęboką więź z Dębicą, gdzie się urodził, uczęszczał do szkoły, spędzał wolny czas i pracował. Dotychczas nie angażował się w politykę, jednak teraz prosi o głosy, aby móc reprezentować mieszkańców w Sejmie RP.

  Korycki wyraził chęć zawarcia umowy z wyborcami, gdzie ich głos zostanie wynagrodzony jego ciężką pracą. Jego program opiera się na trzech głównych słowach: „praca”, „Polska Równych Szans” i „normalność”. Podkreśla, że praca jest kluczowa, zarówno ta fizyczna, którą poznał na wsi i w przemyśle, jak i praca nad zarządzaniem projektami. Jego celem jest pracować dla dobra swoich wyborców.

  Korycki podkreśla potrzebę równych szans dla wszystkich mieszkańców Polski, niezależnie od miejsca zamieszkania. Chce uporządkować system przyznawania środków samorządom i zainwestować w edukację, opiekę zdrowotną, transport publiczny i rozwijanie przedsiębiorczości.

  Kandydat nr 3 KKW Trzecia Droga Polska 2050 twierdzi, że Sejm potrzebuje odświeżenia i że mieszkańcy powiatu dębickiego zasługują na reprezentanta, który nie jest przyspawany do sejmowego fotela przez wiele lat.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com