wtorek, 5 grudnia, 2023
+

  Nowy sklep i kawiarnia firmy Baltona na lotnisku Rzeszów – Jasionka

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Firma Baltona, posiadająca prawie 80-letnią tradycję w dziedzinie handlu podróżniczego, niedawno rozszerzyła swoją obecność poprzez otwarcie trzech nowych punktów usługowych na terenie terminala lotniska Rzeszów – Jasionka. W ramach tego rozszerzenia, zainaugurowano wyjątkowy sklep Baltona Ministore oraz dwie przestronne kawiarnie Cavarious.

  Nasza wieloletnia współpraca z Baltoną daje dziś kolejne efekty w postaci sklepu oraz nowych punktów gastronomicznych, zgodnych z najnowszymi trendami w branży. Dzięki nim zwiększy się komfort podróżnych odlatujących z Rzeszowa do USA, Wielkiej Brytanii czy Irlandii, a także krajów strefy Schengen. To ważne, bo ten rok jest dla Jasionki rekordowy pod względem liczby obsłużonych pasażerów. Cieszę się, że partnerskie relacje z Baltoną pozwalają nam planować długoterminowy rozwój i wierzę, że przed nami kolejne udane przedsięwzięcia.

  Michał Tabisz, wiceprezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

  W strefie Non-Schengen znajduje się sklep Baltona Ministore o powierzchni blisko 45 m², oferujący bogaty wybór artykułów, w tym wysokiej jakości kosmetyki światowych marek, prasę, zabawki, akcesoria podróżne oraz asortyment wyrobów tytoniowych i alkoholowych. Dodatkowo, Baltona otworzyła kawiarnie Cavarious w obu strefach odlotów, za kontrolą bezpieczeństwa. Każda z tych kawiarni zajmuje ponad 110 m² przestrzeni i może pomieścić około 50 osób. Kawiarnie te tworzą przyjemną atmosferę do relaksu przed wylotem oraz oferują spokojne miejsce do pracy podczas podróży służbowych. Pasażerowie mają tu także możliwość odprężenia w przytulnym otoczeniu. Menu kawiarni jest bogate i obejmuje różnorodność napojów oraz słodkich przekąsek.

  Bardzo się cieszymy, że to właśnie Jasionka jest jednym z pierwszych lotnisk, na którym uruchamiamy i prezentujemy nasze najnowsze formaty. Nasza bliska współpraca trwa nieprzerwanie od blisko 15 lat, a wsparcie i życzliwość są nam okazywane zarówno w tym całym okresie, jak również w trakcie niemal dwóch miesięcy dynamicznych prac remontowych, które przy funkcjonującym lotnisku w szczycie sezonu zawsze są ogromnym wezwaniem. Dlatego dziękuję za ogromną pracę zarządowi i wszystkim pracownikom lotniska, a także ludziom z Baltony. Projektując nowe miejsca koncentrowaliśmy się na komforcie i wygodzie podróżujących.

  Jacek Sak, wiceprezes Baltony

  Podczas ceremonii otwarcia, pasażerowie mieli okazję doświadczyć nadmorskiego klimatu przy kawiarniach w strefach odlotów oraz skosztować przysmaków oferowanych przez te miejsca. Impreza nie zapomniała także o atrakcjach dla najmłodszych uczestników.

  Baltona to ceniony partner w dziedzinie handlu podróżniczego, korzystający z 78-letniej tradycji. Dzięki dynamicznemu rozwojowi firmy oraz jej ciągłemu zainteresowaniu potrzebami klientów, oferta Baltony jest stale doskonalona, zapewniając wyjątkowe doświadczenia zakupowe i relaksacyjne podczas podróży. Otwarcie nowych punktów na lotnisku Rzeszów-Jasionka stanowi jedno z wielu kroków Baltony w kierunku ekspansji. W kwietniu firma wprowadziła swoje punkty do portu w Radomiu, a także planuje ponowne otwarcie miejsc w Zielonej Górze i Poznaniu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com