sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Śmiertelne zderzenie motocykla z autem osobowym w Starej Wsi

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Policjanci z Brzozowa, pod nadzorem prokuratora, prowadzą dochodzenie w sprawie tragicznego wypadku, który miał miejsce w Starej Wsi. W zderzeniu samochodu osobowego z motocyklem ucierpiał motocyklista, natomiast jego pasażer, mimo podejmowanych prób reanimacji, niestety zmarł.

  We wtorek 15 sierpnia po godzinie 19 w miejscowości Stara Wieś, na drodze wojewódzkiej prowadzącej z Brzozowa do Rzeszowa, miała miejsce groźna kolizja. Według ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym zderzył się z motocyklistą.

  W wyniku tego zdarzenia, kierujący jednośladem oraz jego pasażer odnieśli obrażenia. Motocyklista został przewieziony do szpitala w celu udzielenia mu pomocy medycznej. Niestety, pasażer motocykla zmarł pomimo podjętej natychmiastowej reanimacji. Lekarz, który przybył na miejsce wypadku, potwierdził zgon 44-letniego mężczyzny.

  Funkcjonariusze odpowiedzialni za dochodzenie zabezpieczyli teren wypadku oraz przeprowadzili oględziny, sporządzając także dokumentację fotograficzną. Postępowanie w tej sprawie ma na celu ustalenie przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego wypadku.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com