czwartek, 23 maja, 2024
spot_img
+

  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania zaprasza na Dni Otwarte do Kielnarowej. Obowiązują wcześniejsze zapisy!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Jedna z prestiżowych, rzeszowskich uczelni – Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania zaprasza na Dni Otwarte już 1 czerwca. Całe wydarzenie odbędzie się w kampusie w Kielnarowej.  Podczas imprezy dowiesz się czegoś więcej o uczelni, a także poznasz bliżej wszystkie kierunki, których można uczyć się na tych studiach, w tym dwie nowości, które są zgodne z aktualnymi trendami na rynku pracy – biomedycynę oraz zrównoważony rozwój.

  Organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników:

  STREFĘ WIEDZY – czyli warsztaty z wykładowcami WSIiZ oraz stoiska Kół Naukowych

  STREFĘ ROZRYWKI – czyli strzelnica, warsztaty tańców z różnych stron świata, piknik, konkursy z nagrodami i inne wspaniałe atrakcje, gry oraz zabawy.

  W trakcie wydarzenia, każdy będzie mógł również zadawać pytania dotyczące studiowania na WSIiZ. Osoby, które pracują oraz studiują na tej uczelni postarają się rozwiać wiele wątpliwości oraz satysfakcjonująco odpowiedzieć na każde zadane pytanie przez kandydatów. To wspaniała możliwość poznania szkoły „od środka”. Jeśli nie wiesz jeszcze, gdzie studiować warto przyjść i przekonać się, że ta uczelnia jest dla Ciebie!

  Zapisów indywidualnych oraz grupowych należy dokonywać, pisząc maila na adres:  marketing@wsiz.edu.pl – uwaga – do 26 maja 2023 roku!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com