czwartek, 18 lipca, 2024
+

  To będzie kolejny koncert w ramach Letniego Ogródka Kulturalnego. Zagra Decadent Fun Club!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Estrada Rzeszowska zaprasza na kolejny koncert w Letnim Ogródku Kulturalnym – 2 czerwca o godzinie 20:00 zagra Decadent Fun Club. Letni Ogródek Kulturalny to cykl bezpłatnych wydarzeń działającego w Estradzie Rzeszowskiej Rzeszowskiego Inkubatora Kultury – między innymi koncertów i projekcji filmowych na parkingu przy budynku Estrady (ul.Jagiellońska 24). W piątek 2 czerwca o godzinie 20:00 zaplanowano koncert, na scenie pojawi się grupa Decadent Fun Club, która zaprezentuje kawałki ze swojego nadchodzącego we wrześniu albumu.

  Letni Ogródek Kulturalny działa coraz prężniej. W tym sezonie stawia przede wszystkim na bezpłatne koncerty i plenerowe projekcje filmowe. W tym roku zaplanowano 4 koncerty i 4 projekcie filmowe, które odbywać się będą w okresie od maja do sierpnia.

  Decadent Fun Club zadebiutował w styczniu 2017 singlem „Serendipity”. Następnie zespół wydał kolejne single, które można było usłyszeć w stacjach radiowych. W ciągu kilku lat Decadent Fun Club zagrał serię udanych koncertów, m.in.: FAMA, Off Camera, Soundrive Festival, Spring Break Festival, Europejskie Targi Muzyczne CJG, Castle Party, Soundedit Festival oraz zagraniczne koncerty m.in. na PopKultur Festival w Berlinie i Waves Vienna Festival w Wiedniu. W lipcu 2017 Decadent Fun Club jednogłośnie wygrał konkurs Jarocin Festiwal. Zespół odbył też trasy koncertowe u boku Krzysztofa Zalewskiego), New Model Army ,OMD i BOKKA. Ostatni czas zespół spędził nad pracą nad debiutanckim albumem długogrającym. Produkcją albumu zajmują się Leszek Biolik i Bartek Szczęsny.

  Po koncercie warto po raz kolejny wybrać się do budynku Rzeszowskiego Inkubatora Kultury na afterparty w postaci największej domówki wszechczasów, czyli Domówki u Janusza. Nie zabraknie pozytywnej energii, klimatycznej muzyki, atrakcji i niespodzianek. Do tańca porwie wszystkich nasz niezawodny DJ.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com