środa, 27 września, 2023
+

  NOC ANGLISTÓW, czyli wykłady dla młodzieży, które poprowadzą studenci anglistyki

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  25 listopada 2022 (piątek) Katedra Anglistyki UR już po raz drugi weźmie udział w ogólnopolskim wydarzeniu jakim jest NOC ANGLISTÓW, która w tym roku połączy 15 uniwersytetów z całej Polski. 

  Noc anglistów to szereg warsztatów oraz wykładów w formie zarówno stacjonarnej jak i online, adresowanych do młodzieży starszych klas szkoły podstawowej, młodzieży szkół średnich, studentów oraz osób dorosłych zainteresowanych językiem angielskim, oraz kulturą i literaturą krajów anglojęzycznych.  

  Katedra Anglistyki UR serdecznie zaprasza do udziału w wykładzie oraz w 5 warsztatach odbywających się w piątkowy wieczór w budynku A3 przy al. W. Kopisto 2B w Rzeszowie, jak również do wysłuchania 2 wykładów online udostępnionych w piątkowy wieczór na kanale YouTube. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny. Na wydarzenia stacjonarne obowiązuje wcześniejsza rejestracja w celu rezerwacji miejsca. 

  Szczegóły dotyczące wydarzeń organizowanych przez pracowników Katedry Anglistyki UR oraz osoby zaprzyjaźnione, dostępne są na stronie:

  www.nocanglistow.pl/uniwersytet/ur

  Informacja dotycząca wydarzeń w innych Uniwersytetach dostępna jest pod adresem:

  www.nocanglistow.pl/#osrodki

  Zapraszamy na Noc pełną niezapomnianych wrażeń!

  Noc Anglistów to wieczór pełen wykładów, warsztatów i prezentacji przygotowanych przez anglistki i anglistów z całej Polski. To unikatowe wydarzenie, którego głównym celem jest pokazanie myśli i potencjału naukowego polskiej anglistyki, a także ukazanie nieprawdziwości mitu, że anglistyka to wyłącznie nauka języka.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com