środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  Teatr Cieni Baśni Andersena w rzeszowskiej Zorzy, przeznaczony dla dzieciaków już w następnym tygodniu!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Od pokoleń Baśnie Andersena zaspokajają dziecięcą potrzebę magii, cudowności oraz wiary w działanie nadprzyrodzonych mocy. Zachwycają swoją treścią, dostarczają rozrywkę i pozwalają spędzić wyjątkowy czas ze swoim dzieckiem. Wyobraźcie sobie rodzinne popołudnie, podczas którego zasiądziecie w wygodnych fotelach aby na nowo poznać ponadczasowe baśnie a także samą historię Hansa Christiana Andersena.

  Mało tego! On sam będzie na Was tam czekał i opowie o swoim życiu. Ponadto na scenie przygotowanych będzie pięć ekranów, które w odpowiedniej chwili specjalnie dla zgromadzonej publiczności rozbłysną i ukarzą magię kolorowych cieni, baśniowych bohaterów. Nim to wszystko jednak nastąpi wyobrażacie sobie co się wydarzy jeżeli sam Andersen zapomni swoich baśni?

  Tego dowiecie się właśnie przybywając na organizowanej przez rzeszowskie kino widowisko. Teatr cieni Baśni Andersena to nie tylko przepięknie poruszające się szablony baśniowych postaci na pięciu ekranach. To również spotkanie z żywymi aktorami, którzy wcielą się w role znanych bohaterów.

  • Brzydkie kaczątko uświadomi dzieciom, iż odmienność to nie wada lecz indywidualna cecha charakteryzująca każdego małego i dużego bohatera.
  • Mała syrenka doda dzieciom odwagi i uświadomi ich, że warto wierzyć we własne marzenia i dążyć do ich realizacji.
  • Urocza Calineczka przypomni wszystkim widzom, że dobro powraca a przyjaźń to prawdziwy skarb.

  Całości dopełni wspaniały głos lektora, autorskie utwory muzyczne a także specjalnie przygotowane piosenki. Ten wieczór pozostanie na długo w Waszej pamięci po opadnięciu kurtyny. To jednak nie wszystko!

  Będziecie mieli możliwość odkryć i poznać również swoje cienie. Na specjalnie przygotowanej ściance sprawdzicie jak one wyglądają i bez problemu zrobicie zdjęcie własnego cienia! Radość każdego dziecka z tego doświadczenia gwarantowana

  PROMOCJA Wcześniej rezerwujesz – więcej zyskujesz 

  Co mówią o planowanym wydarzeniu widzowie?

  „Wybraliśmy się z mężem i dziećmi na spektakl w Poznaniu. Muszę przyznać że dawno nic, ani nikt nas tak nie zachwycił. „Teat r Cieni Baśni Andersena” to historie opowiadane przez wspaniałych aktorów. Dzieciaki były oczarowane! Polecam Gorąco!!!” – Marlena Paetz „Miałam przyjemność być z moimi przedszkolnymi 6 – latkami na spektaklu Teatr Cieni baśni H. CH. Andersena piękne widowisko, dzieciakom podobało się bardzo, mnie również” – Magdalena Kawecka

  Przedstawienie trwa około 75 min. i zawiera jedną 15-sto minutową przerwę.

  Spektakl polecany jest szerokiej publiczności oraz przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 lat. Wszystkim osobom w wieku 16 lat lub młodszym musi towarzyszyć osoba dorosła i nie mogą one siedzieć samodzielnie na widowni. Wszystkie osoby wchodzące do teatru, bez względu na wiek, muszą posiadać bilet. Bilety możesz zakupić w cenie od 49 do 74 zł. w zależności od wybranego miejsca. Należy pamiętać, że podczas pokazu występują migające światła, efekty dymne i oświetlenie stroboskopowe. Korzystanie z kamery i sprzętu do nagrywania dźwięku jest surowo zabronione.

  Kino i twórcy przedstawienia serdecznie zapraszają wszystkie dzieciaki 28 października o godzinie 18:30 w rzeszowskim kinie Zorza!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com