17 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
+

  Płyta ,,MindBox” rzeszowskiego zespołu SYMPTONE dostępna w sprzedaży. Zespół zagra koncert promujący płytę

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Debiutancka płyta ,,MindBox” rzeszowskiego zespołu SYMPTONE miała niedawno swoją premierę. Płytę można zamówić na Allegro lub poprzez kontakt prywatny z zespołem na Facebooku. Wkrótce odbędzie się również koncert promujący płytę.

  31.01.2022 nastąpiła oficjalna premiera debiutanckiej płyty „MindBox” zespołu SYMPTONE z Rzeszowa. Zamówienia można składać wysyłając wiadomość priv do zespołu w linku poniżej:

  https://www.facebook.com/commerce/products/7008934305844399/

  lub na Allegro:

  https://allegro.pl/oferta/symptone-mindbox-11783998956

  fot. Adrian Leśniak/ materiały prasowe

  Nazwa „MindBox” nieprzypadkowo odnosi się do ludzkiego umysłu – elementem wspólnym wszystkich dziesięciu utworów zgromadzonych na płycie jest eksploracja ludzkiej psychiki w przeróżnych kontekstach i sytuacjach. Refleksyjne teksty wplecione w bogatą stylistycznie warstwę muzyczną niepostrzeżenie zabierają słuchacza w podróż po ludzkiej naturze, stawiając po drodze wiele pytań dotyczących istoty człowieczeństwa i wyzwalając przy tym istny kalejdoskop emocji. Wśród utworów wchodzących w skład płyty znajdują się trzy opublikowane dotychczas single: „Social”„Sam Na Sam” oraz „Pryzmat”, do którego pod koniec ubiegłego roku powstał teledysk, owoc współpracy zespołu z rzeszowskim reżyserem Łukaszem Rogiem, a także materiał, który usłyszeć można podczas koncertów zespołu.

  SYMPTONE występował już na wielu scenach w Polsce, zaczynając od rodzimych eventów w Rzeszowie, poprzez scenę Antyfest’u Antyradia w Warszawie, po Festiwal Garaże w Szczecinie. Ostatni z koncertów grupy odbył się na Finale WOŚP w Rzeszowie. Z tej okazji zespół wystawił na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pierwszy egzemplarz krążka z unikatowym logo 30-tego Finału oraz autografami muzyków. Do licytacji można dołączyć w liku poniżej:

  https://allegro.pl/oferta/mindbox-symptone-30-final-wosp-11721939794

  Teledysk do utworu „Pryzmat” można obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube zespołu:

  Tam znajdziecie także kolejne single z płyty – „Social”:

  oraz „Sam Na Sam”:

  Single zespołu SYMPTONE można usłyszeć w wielu stacjach w całej Polsce, m.in. w Antyradio, Radio Czwórka, Radio Praga, Radio Aktywne, Radio WNET, Radio Szczecin czy rodzimym Radio Rzeszów.

  Dn. 19.02.2022 o godz. 20.00 w Rzeszowskich Piwnicach odbędzie się koncert zespołu SYMPTONE promujący płytę „MindBox”.

  Informacje o wydarzeniu dostępne w linku poniżej:

  https://www.facebook.com/events/307100818147110

  źródło: materiały prasowe

  Wraz z SYMPTONE zagra zespół 1984 – rzeszowska legenda polskiej nowej fali ciesząca się zasłużonym statusem kapeli kultowej w swoim nurcie. Na czele grupy stoi do dziś jeden z jej liderów i założycieli, gitarzysta oraz autor wszystkich tekstów – Piotr „Mizerny” Liszcz, a sama formacja, po latach obfitujących w liczne zawirowania i zmiany w składzie, ma się dziś dobrze jak nigdy. Ich koncerty to energetyczne, chwytające za gardło sety, przywodzące na myśl skojarzenia z takimi wykonawcami jak choćby Swans czy No Means No z ich najlepszych lat. Mimo, iż od słynnego debiutu kapeli na dużej scenie festiwalu w Jarocinie w 1985 roku upłynęło już trochę czasu, zespół wciąż konsekwentnie kroczy swoją ścieżką. W 2020 roku ukazał się ich kolejny album „Piękny jest świat”, wydany nakładem Anteny Krzyku.

  Wydarzenie organizowane jest przez Estradę Rzeszowską, Rzeszów – Stolicę Innowacji oraz Rzeszowskie Piwnice.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -