czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Barwny karnawałowy spektakl ,,Circus Paradise” w Teatrze Przedmieście

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już za kilka dni w siedzibie Teatru Przedmieście odbędzie się szalony, karnawałowy spektakl „Circus Paradise”. Na widzów czeka barwny spektakl przedstawiający zabawne historie ludzkich namiętności.

  28 stycznia o godz. 19.00 w siedzibie Teatru Przedmieście odbędzie się premiera „Circus Paradise” wg „Parad” Jana Potockiego i „Dekameronu” Giovanniego Boccaccia. To szalone i wesołe widowisko pełne energii  i niecodziennych sytuacji.

  fot. materiały prasowe

  – Wychodzimy do naszej publiczności z propozycją nieoczekiwaną, inną niż dotychczas. Przekształcamy nasz teatr w budę jarmarczną, a sami stajemy się trupą wędrownych komediantów, którzy bawią i wzruszają prostymi, a czasem absurdalnymi opowieściami o życiu

  – zachęcają organizatorzy.

  fot. materiały prasowe

  Ku uciesze gawiedzi widzom zostaną przedstawione dwie parady Hrabiego Potockiego, a także dwie opowieści z rubasznych i pełnych wigoru nowel Boccaccia. Zawiłe gry miłosne, liczne żarty sceniczne, gra słów i frywolny humor commedii dell’arte ukazują nam prawdę o nas samych, o naszych słabościach i pragnieniach.  Spektakl barwny i groteskowy, czasem oniryczny, czasem przewrotny,  przedstawia niewątpliwie  zabawne historie ludzkich namiętności.

  fot. materiały prasowe

  – W tym karnawale zapraszamy  na żywioł zabawy i śmiechu czystego, który tak jak wzruszenie i płacz ma magiczną moc oczyszczania. Śmiejemy się także z samych siebie wierząc że Państwo się tym śmiechem zarażą

  – zapewniają organizatorzy.

  Występują: Aneta Adamska-Szukała, Jakub Adamski, Paweł Sroka, Maciej Szukała, Kinga Waleń
  Muzyka: Jakub Adamski, Maciej Szukała
  Reżyseria: Aneta Adamska-Szukała

  fot. materiały prasowe

  rezerwacje: tel. 667714730
  bilety: 50/40 zł – ulgowy

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com