wtorek, 26 września, 2023
+

  Rzeszowska Liga Futsalowa ma za sobą drugą serię spotkań

  Polecamy

  Dawid Micał
  Dawid Micał
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi /redakcja@kurierrzeszowski.pl
  - Reklama -

  Zespoły, które w pierwszej kolejce wygrały swoje mecze, tym razem również zgarnęły po trzy punkty. Najlepszy występ zanotowała drużyna Tigers Royals Błażowa, która rozbiła AZS WSPiA 9:0. Niestety problemy techniczne z siecią spowodowały, że nie odbyła się transmisja online na YouTube. Następna kolejka odbędzie się już 15 listopada na Hali Miłocin.

  W poniedziałek 8 listopada, do rozgrywek ponownie przystąpiło osiem drużyn. Przy ul. Miłocińskiej 42 w Rzeszowie, odbyły się kolejne cztery mecze w ramach 2. kolejki RLF. Pierwszy mecz, lider tabeli – Błękitni Rzeszów, pewnie wygrał z Przybyszówką II Heiro 6:0. Politechnika Rzeszowska, również zaliczyła bardzo dobry występ, pokonując ZMM Maxpol 5:0. Emeryci Rzeszów drugi raz nie dali rady swoim rywalom, tym razem ulegli drużynie SMD LED Rzeszów 7:2. Ostatni mecz był pokazem siły zespołu Tigers Royals Błażowa, który zmiażdżył AZS WSPiA nie tracąc bramki aż 9:0.

  fot. RLF/ strona FB

  Tabela po drugiej kolejce podzieliła się na pół. Pierwsze cztery zespoły mają komplet oczek, natomiast pozostałe nie mają ani jednego punktu na swoim koncie. Nowym liderem została ekipa Tigers Royals, po wysokim zwycięstwie mają lepszy bilans bramkowy od poprzedniego lidera – Błękitnych Rzeszów. Ostatnie miejsce zajmuje zespół AZS WSPiA Rzeszów, który po dwóch wysoko przegranych spotkaniach ma najgorszy bilans bramkowy.

  fot. RLF/ strona FB

  Następna kolejka odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 15 listopada. Pierwsze spotkanie o godzinie 19:30, rozegrają Emeryci z Politechniką Rzeszowską. Najbardziej emocjonujący mecz 3. kolejki zapowiada się pomiędzy liderami tabeli – Tigers Royals a drużyną SMD LED Rzeszów.

  fot. RLF/ strona FB

  Niestety z powodu problemów technicznych nie ma możliwości obejrzenia skrótów ani powtórek pełnych spotkań na kanale Heiro Rzeszów.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com