Pierwsza kolejka nowego sezonu Rzeszowskiej Ligi Futsalowej za nami

Dawid Micał
    Dawid Micał
    Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi /redakcja@kurierrzeszowski.pl

Edycja RLF 2021 ma za sobą już pierwszą kolejkę spotkań. W poniedziałek 25 października, 8 zespołów rozegrało mecze na hali, przy ul. Miłocińskej 42 w Rzeszowie. Liderem tabeli, po wysokim zwycięstwie została drużyna Błękitni Rzeszów.

W tym sezonie, w lidze powalczy 8 zespołów: AZS WSPiA Rzeszów, Błękitni Rzeszów, Emeryci Rzeszów, Maxpol Rzeszów, Politechnika Rzeszowska, Przybyszówka Heiro II, SMD LED Rzeszów oraz Tigers Royals Błażowa. Rywalizacja będzie trwała do połowy grudnia, bieżącego roku. Mecze będzie można oglądać na żywo, w poniedziałkowe wieczory na Hali Miłocin w Rzeszowie. Dla tych, którzy nie będą mogli skorzystać, kanał Heiro Rzeszów na YouTube poprowadzi transmisje na żywo. Mecze planowane są w formule 2 x 20 minut. Pełnowymiarowa hala z trybunami, mieszczącymi dwieście osób, stwarza bardzo dobre warunki do rozgrywania spotkań.

Podczas 1 kolejki rozegrane zostały 4 mecze. Drużyna AZS WSPiA zagrała z Błękitnymi Rzeszów, Emeryci Rzeszów z Tigers Royals Błażowa, Przybyszówka Heiro II z Politechniką Rzeszowską a Maxpol Rzeszów zmierzył się z SMD LED Rzeszów.

Poniżej prezentują się dokładne wyniki pierwszej kolejki RLF.

Liderem tabeli, zostali Błękitni Rzeszów, po wysokim zwycięstwie z AZS WSPiA 10:2. W pozostałych meczach zwycięstwa odnieśli również: Tigers Royals Błażowa, SMD LED Rzeszów oraz Politechnika Rzeszowska. Po dużej porażce, tabelę zamyka zespół AZS WSPiA Rzeszów.

Druga kolejka odbędzie się w poniedziałek 8 listopada. Pierwszy mecz zostanie rozegrany o godzinie 19:30. Liderzy zagrają w meczu otwarcia z Przybyszówką Heiro II Rzeszów.

Zespoły zainteresowane rywalizacją, od stycznia do połowy lutego, mogą zgłaszać się na adres e-mail: futsal@heiro.pl