poniedziałek, 29 maja, 2023
+

  Premier Mateusz Morawiecki na Podkarpaciu: ,,Nasz program dla małych i średnich miast, to program dla całej Polski”

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Premier Mateusz Morawiecki odwiedził podkarpackie miejscowości. Wśród nich znalazły się m.in. Przecław i Mielec. Wśród tematów poruszanych na spotkaniach z mieszkańcami znalazł się rządowy plan Polskiego Ładu.

  Mateusz Morawiecki zorganizował spotkania z mieszkańcami miejscowości Podkarpacia. Premier na swoim Facebooku podkreślał, że w ten sposób rząd chciałby zwrócić uwagę również na mniejsze miasta, nie tylko na wielkie metropolie.

  fot. materiały na Facebooku Mateusza Morawieckiego

  Zdaniem premiera te działania mają pomagać w uświadamianiu mieszkańców o tym, że rząd tworzy fundusze na wsparcie oraz rozwój samorządów. Również tych mniejszych miejscowości. Premier Morawiecki uważa, że rząd zapewnił finansowanie zarówno małym jak i średnim miastom, co jego zdaniem jest dowodem na wiarygodność rządu.

  fot. materiały na Facebooku Mateusza Morawieckiego

  – Nasz program dla małych i średnich miast, to program dla całej Polski. Nasza polityka jest polityką prospołeczną i prorozwojową. Jest polityką mającą na celu zapewnienie aspiracji Polaków na kolejną dekadę. Ma spełniać marzenia Polaków, także tych w mniejszych miejscowościach

  – napisał premier na swoim Facebooku.

  fot. materiały na Facebooku Mateusza Morawieckiego
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com