środa, 27 września, 2023
+

  Marcin Warchoł podsumował kampanie wyborczą i podziękował mieszkańcom za tysiące rozmów

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dziś odbyła się konferencja prasowa kandydata na urząd prezydenta Miasta Rzeszowa Marcina Warchoła, podczas której podziękował mieszkańcom i mediom za wszystkie spotkania i rozmowy oraz podsumował kampanie.


  Marcin Warchoł odwiedza dziś po raz kolejny wszystkie rzeszowskie osiedla, na trzynastym z nich zorganizował konferencje, na której podziękował wszystkim mieszkańcom i dziennikarzom, za tysiące rozmów, spotkań i inspiracji w ostatnich 4 miesiącach.

  Rzeszów jest miastem ludzi pracowitych, obserwuję to od rana do wieczora, gdy spotykam się z setkami osób każdego dnia. Te wszystkie rozmowy upewniają mnie w jednym – w słuszności programu „Hattrick Warchoła” – postawieniu na służbę zdrowia, odkorkowanie Rzeszowa i zwiększenie liczby miejsc wypoczynku i rekreacji. 

  – podkreślił kandydat.  

  fot. Kurier Rzeszowski

  Marcin Warchoł zwrócił uwagę, stawia na trzy najważniejsze punkty programu i zobowiązał się, że w pierwszych 30 dniach, jeśli zostanie Prezydentem, w każdym z tych punktów tj. służba zdrowia, rozładowanie korków i wypoczynek, rekreacja, mieszkańcy zobaczą konkretne działania.

  Jestem kandydatem konkretnych działań, tak jak pracowałem jako poseł i mam nadzieję, że będę jako Prezydent.

  – dodał Marcin Warchoł.

  fot. Kurier Rzeszowski

  Kandydat podkreślił, że priorytetem będzie także tworzenie zielonego Rzeszowa i współpraca z deweloperami w tym zakresie, tak aby były miejsca gospodarowane dla zieleni, budowane place zabaw, infrastruktura dla dzieci i młodzieży przy nowych osiedlach oraz parki i dwa razy więcej ścieżek rowerowych.

  Następna bardzo ważna rzecz to obniżenie cen śmieci, to co jest dziś dla wielu koszmarem. Moja propozycja to wprowadzenie gospodarki obiegu zamkniętego, działania, które pozwolą na to, aby stworzyć nowoczesny system recyklingu. Na miarę naszej stolicy innowacji.

  – mówił.

  Przypomniał również, że zajmował się tematami ważnymi dla Rzeszowa, jak wsparcie dla budowy PCLA czy obwodnica południowa, na długo zanim zainteresowali się tym tematem kandydaci w kampanii wyborczej.  

  fot. Kurier Rzeszowski

  Następnie głos zabrał uczestniczący w w spotkaniu Maciej Masłowski, który zwrócił uwagę jak wiele udało się zrobić Marcinowi Warchołowi będąc posłem i podkreślił, że to dlatego, wysoko stawia sobie poprzeczkę.

  Ta poprzeczka jest postawiona wysoko, ale to nie są rzeczy nierealne. Jeśli skupicie się Państwo na programach dla osiedli, zobaczycie, że tam są rzecz proste, takie jak chodnik, oświetlenie. Oczywiście są też większe inwestycje jak przedszkola, ale można to robić w pakietach.

  – tłumaczył.

  Na zakończenie Marcin Warchoł zagwarantował, że nie będzie Prezydentem zza biurka, ale będzie wśród ludzi, na każdym osiedlu i poprosił o głosy, już w najbliższą niedzielę.

  Dziękuję jeszcze raz za wszystkie spotkania, do zobaczenia na kolejnych osiedlach i przy urnach 13 czerwca! 

  – zakończył Marcin Warchoł.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com