18,5 C
Rzeszów
sobota, 15 maja, 2021
+

  W Rzeszowie uruchomiono pierwszą fontannę. Wiemy, które będą następne

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Jak poinformował Urząd Miasta Rzeszowa, w ten czwartek została uruchomiona pierwsza fontanna umiejscowiona na skwerze im. Górskiego. Kolejne zostaną uruchomione już wkrótce. 

  Jako pierwsza uruchomiona została Fontanna znajdująca się na skwerze im. Kazimierza Górskiego, w ścisłym centrum Rzeszowa została uruchomiona jako pierwsza. W ten sposób zapoczątkowując sezon fontannowy w mieście.

  Zwyczajowo w Rzeszowie rozpoczyna się on właśnie przed długim majowym weekendem. W czwartek Zarząd Zieleni Miejskiej uruchomił fontannę na skwerze im. Górskiego. W dalszej kolejności zaplanowano uruchomienie  dwóch fontann znajdujących się w Ogrodzie Miejskim im. Solidarności przy ul. Dąbrowskiego, fontanny przed Instytutem Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego (także ul. Dąbrowskiego) oraz fontanny mokrej (sąsiadującej z multimedialną – rejon al. Lubomirskich).

  Po długim majowym weekendzie Zarząd Zieleni Miejskiej uruchomi fontanny znajdujące się w Parku Jedności Polonii z Macierzą (przy al. Cieplińskiego) oraz w Parku Papieskim. Nieczynna na razie będzie fontanna multimedialna.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -