19,1 C
Rzeszów
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
+

  Kolejne serce na zakrętki w Rzeszowie w ramach akcji #DajemySerce

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Pinokio w Rzeszowie przyłączył się do akcji jako jedna z pierwszych placówek #DajemySerce, w ramach której serca zostały umieszczone m.in. przy Galerii Rzeszów oraz w Rynku. W tym roku z jego inicjatywy powstało kolejne serce na nakrętki.

  W bieżącym roku z inicjatywy dyrektor Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Pinokio – Moniki Szubertowicz, będącej również właścicielką placówki, przy budynku znajdującym się przy ul. Zajęczej 14f (osiedle Baranówka, obok salonu Mercedes-Benz) ustawione zostało serce na nakrętki, które zbierane są dla dzieci wymagających długotrwałej opieki zdrowotnej.

  Jest to czwarte tego typu charakterystyczne serce w Rzeszowie (powstanie pozostałych było propozycją Centrum Medycznego Medyk), jednakże pierwsze, które powstało z idei i wyłącznych funduszy dyrekcji Żłobka i Przedszkola.

  fot. materiały organizatorów

  Serduszko dostępne jest dla wszystkich zainteresowanych przez całą dobę, w związku z czym zainteresowane osoby mogą przyłączyć się do zbiórki w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie. Tym niewielkim gestem nie tylko uwrażliwiamy dzieci na potrzeby innych i uczymy prawidłowych postaw społecznych, ale również możemy realnie pomóc, do czego w szczególności zachęcamy mieszkańców Rzeszowa. Obecnie prowadzona jest zbiórka na rzecz dwójki dzieci: Emilki Kawy oraz Piotrusia Cierpisza-Pustelnego

  Zachęcamy do udziału w zbiórce!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -