środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  Dwie niezwykłe koszulki do wylicytowania w rzeszowskich aukcjach WOŚP od Ministra Warchoła

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Sztab Nr 3984 przy MDK Rzeszów wystawił na aukcje koszulki Roberta Lewandowskiego i Grzegorza Lato, które na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazał Wiceministrem Sprawiedliwości Marcin Warchoł.

  Finał z głową – takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem zbierane są pieniądze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W zbiórkę na ten szczytny cel włączył się Marcin Warchoł- poseł na Sejm IX kadencji oraz sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, który pozyskał niezwykłe przedmioty na aukcje rzeszowskiego sztabu.

  Ks. Kardynał Stefan Wyszyński powiedział kiedyś, że “ – Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy przezwyciężyć w sobie niechęci, ile zdołaliśmy przełamać ludzkiej złości i gniewu. Tyle wart jest nasz rok, ile ludziom zdołaliśmy zaoszczędzić smutku, cierpień, przeciwności. Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy okazać ludziom serca, bliskości, współczucia, dobroci i pociechy. Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy zapłacić dobrem za wyrządzane nam zło.”

  Pierwszym przedmiotem do wylicytowania jest replika koszulki Reprezentacji Polski podpisana przez Roberta Lewandowskiego, po ostatnim meczu w listopadzie 2020r. w Katowicach. Minister otrzymał ją od Fundacji Poland 21c.

  źródło: aukcje Allegro Sztab Nr 3984 przy MDK Rzeszów

  Druga koszulka z autografem należy do jednej z najwybitniejszych postaci narodowego futbolu Grzegorza Lato. Jest on królem strzelców Mistrzostw Świata 1974r., zdobywcą dwóch medali olimpijskich, dwukrotnym Mistrzem Polski i królem strzelców w I Lidze.

  źródło: aukcje Allegro Sztab Nr 3984 przy MDK Rzeszów

  ⚽👉 Aukcja z koszulką Roberta Lewandowskiego: https://allegro.pl/oferta/koszulka-roberta-lewandowskiego-z-autografem-10176482072
  🏆👉 Aukcja z koszulką Grzegorza Laty: https://allegro.pl/oferta/grzegorz-lato-koszulka-z-autografem-10176629545

  Aukcje rzeszowskiego sztabu: https://allegro.pl/uzytkownik/ekord1/wyjatkowe-chwile-301130?bmatch=dict210105-ctx-cul-1-1-0129

  Zapraszamy do licytacji!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com