0,1 C
Rzeszów
poniedziałek, 8 marca, 2021

Dzień Kobiet w kinie lub teatrze

Już 8 marca Dzień Kobiet, z tej okazji kino Zorza i Teatr im. Wandy Siemaszkowej, zaplanowały wyjątkowe wydarzenia dla pań. W kinie Zorza o...
+

  Czarna niedziela nad wodą w okolicach Rzeszowa! Dwie osoby nie żyją!

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Czarna niedziela nad wodą w okolicach Rzeszowa! Pierwsza tragedia wydarzyła się niedzielnego południa w miejscowości Lipie, w gminie Głogów Małopolski, druga po godzinie 20:30 w Nienadówce w gminie Sokołów Małopolski.

  Dramat w Lipiu.

  Po godzinie 12:00 strażacy zostali powiadomieni o zaginięciu pod wodą, młodej kobiety, w Lipiu, niedaleko Rzeszowa. W poszukiwaniach kobiety uczestniczyli płetwonurkowie z Rzeszowa, Przemyśla i Tarnobrzega. Ciało kobiety wyłowiono po ponad dwugodzinnych poszukiwaniach. Śmierć poniosła 22-letnia mieszkanka powiatu lubaczowskiego, niestety kobieta była także w ciąży. Postępowanie w przedmiocie tej sprawy prowadzi prokuratura rejonowa w Rzeszowie.

  Kolejna tragedia w powiecie rzeszowskim.

  Późnym wieczorem, po godzinie 20:00, do strażaków i policji dotarło zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny, który pływał w prywatnym stawie w Nienadówce, w przysiółku Poręby. Na miejsce skierowano liczne siły strażaków, w tym płetwonurków z Rzeszowa oraz policję. Mężczyznę wyłowiono przed godziną 22:00. Pomimo reanimacji nie udało się go uratować.
  Wiadomo, że to młody mężczyzna, mieszkaniec tej miejscowości.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -