poniedziałek, 26 lutego, 2024
+

  Ewakuacja kin Helios w Rzeszowie! Alarmy bombowe na całym Podkarpaciu!

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Służby mundurowe policji i straży pożarnej w Rzeszowie postawione na nogi! Trwa ewakuacja klientów kin Helios przy ul. Piłsudskiego w Galerii Rzeszów oraz przy ul. Powstańców Warszawy w związku z podejrzeniem podłożenia materiałów wybuchowych.

  🔴NA ŻYWO: Alarm bombowy w Kinie Helios – Galeria RzeszówSzczegóły: https://kurierrzeszowski.pl/2020/07/24/ewakuacja-kina-helios-w-galerii-rzeszow-podejrzenie-podlozenia-bomby/#DziennikarstwoObywatelskie

  Opublikowany przez Kurier Rzeszowski – portal, gazeta, TVi Piątek, 24 lipca 2020

  Do ewakuacji klientów zadysponowano liczne siły i środki straży pożarnej, zarówno tej ochotniczej, jak i państwowej oraz policji. Na skrzynki mailowe pięciu kin Helios na Podkarpaciu wpłynęły informacje o podłożonym materiale wybuchowym.

  Redakcja Kuriera Rzeszowskiego dotarła do e-maila, który trafił do kina Helios w Rzeszowie. Jego nadawca napisał: „Nastąpi automatyczny wybuch gazu siarkowego, który zainstalowany jest pod siedzeniami. Gaz ulotni się gdy ktoś usiądzie na siedzeniach. Zajebię wszystkich, zdechniecie.” [pisownia oryginalna]

  W momencie zgłoszenia o zagrożeniu w kinie w Galerii Rzeszów trwało pięć seansów, gdzie w sumie przebywało około 150 osób plus obsługa.

  Nadawca wiadomości nie wskazał jednak, gdzie taki ładunek wybuchowy miał zostać podłożony. Wiadomość o zagrożeniu otrzymały kina Helios w Rzeszowie, Krośnie i Stalowej Woli i Przemyślu.

  Zagrożenia w rzeszowskich kinach znanej sieci Helios nie potwierdzono.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com