wtorek, 28 maja, 2024
spot_img
+

  Przez aż pięć dni podczas trwania majówki, Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” przygotowało ofertę specjalną!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W czasie majówki, od 1 do 5 maja, Podkarpackie Centrum Nauki Łukasiewicz, położone w malowniczej Jasionce obok popularnego lotniska na Podkarpaciu, staje się miejscem magicznym dla wszystkich poszukiwaczy wiedzy i przygód. Przygotowano tam bogaty program, który zachwyci zarówno małych, jak i dużych.

  Codziennie od godziny 11:00 do 17:00, na scenie w centrum, odbędą się różnorodne pokazy naukowe, które zapewnią rozrywkę i edukację dla całych rodzin z dziećmi. Niektóre z tych wydarzeń będą dostępne bez dodatkowych opłat. W tym miejscu uczestnicy będą mieli okazję poznać fascynujące zjawiska i eksperymenty, które rozbudzą ich ciekawość świata.

  Poza pokazami naukowymi, w tej strefie będzie można także skosztować pysznych przekąsek oraz zwiedzić ekspozycję zewnętrzną, która przybliży tajniki nauki poprzez interaktywne i angażujące prezentacje.

  Dla tych, którzy pragną jeszcze głębszego zanurzenia w naukowym świecie, przygotowano strefę płatną. Tam czekają na nich fascynujące wystawy wewnątrz budynku, różnorodne zajęcia i warsztaty prowadzone przez specjalistów z różnych dziedzin, takich jak biologia, ekologia, chemia, fizyka, Fablab oraz robotyka.

  W tej strefie będzie również możliwość eksploracji wnętrza samolotu, AN-2, skorzystania z symulatora lotu i przeżycia fascynujących doświadczeń związanych z lataniem.

  Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych uczestników wydarzenia. Przygotowano specjalną strefę gier i zabaw, dostosowaną do potrzeb i zainteresowań najmłodszych. Dzieci będą mogły bawić się i uczyć się w sposób interaktywny i przyjemny.

  Podkarpackie Centrum Nauki Łukasiewicz w Jasionce to miejsce, gdzie nauka staje się przygodą. W czasie majówki, od 1 do 5 maja, każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie – od fascynujących pokazów naukowych po interaktywne warsztaty i atrakcje dla najmłodszych. Cena biletu w trakcie majówki (1-5 maja) to zaledwie 20 zł od osoby. Przyjdź i połącz przyjemne z pożytecznym, odkrywając fascynujący świat nauki w Podkarpackim Centrum Nauki Łukasiewicz.

  A po więcej informacji, odsyłamy na stronę internetową: https://pcn.org.pl/aktualnosci/majowka-na-piatke,art215/

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com