sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Jeśli zdajesz w tym roku maturę, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, przygotowała dla ciebie powtórkę materiału!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Jesteś tegorocznym maturzystą? Chcesz nieco podszlifować się w przedmiotach, które obowiązują na tym egzaminie dojrzałości? To wspaniale. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania organizuje dla wszystkich chętnych Wielką Powtórkę Maturalną, przeznaczoną dla uczniów ostatnich klas szkoły średniej. Co zrobić, by zdać jak najlepiej polski, a może też i matematykę? WSIiZ zachęca do wybrania się na ostatnie lekcje zaraz przed maturą. Wybierz się już w najbliższą sobotę, 27 kwietnia, do siedziby tej uczelni, przy ul. Sucharskiego 2 w Rzeszowie, na przedmaturalną powtórkę.

  To tak na prawdę ostatni moment na powtórkę materiału przed majową maturą. Przed egzaminem dojrzałości warto wybrać się na taki mały przedmaturalny kurs, gdzie maturzyści utrwalą swoją wiedzę, a na egzaminie poczują się pewniej i zamiast stresować się, skoncentrują na zadaniach egzaminacyjnych.

  Od godziny 9 do 13, w najbliższą sobotę, mgr Justyna Nazar postara się przypomnieć maturzystom najważniejsze zagadnienia z języka polskiego, które warto będzie sobie utrwalić i które mogą pojawić się na maturze. Każdy uczestnik spotkania otrzyma solidną dawkę wiedzy, która przyda się na pewno na maturze z polskiego na podstawowym poziomie.

  Ale to nie wszystko, bo będzie także zorganizowana powtórka z matematyki, tego samego dnia, popołudniu, tak, żeby każdy licealista miał chwilę przerwy między tymi dwoma przedmiotami. Od godziny 14 do 18:30 potrwają zajęcia właśnie z tego obowiązkowego przedmiotu ścisłego na maturze, oczywiście na podstawowym poziomie. Tym razem, lekcje poprowadzi mgr Tomasz Kokot. Pomoże wszystkim zainteresowanym zrozumieć w łatwy sposób trudne zadania oraz podpowie co robić, by oczywiście zdać maturę.

  A wszystkie chętne osoby, które chciałby powtórzyć przed tym jakże ważnym egzaminem wiedzę z innych przedmiotów (np. biologia, chemia, język angielski) mogą to zrobić online. Więcej informacji, znajdzie się na stronie internetowej https://wielkapowtorkamaturalna.pl/rzeszow/?_gl=1*1ho2zl4*_up*MQ..&gclid=EAIaIQobChMIofTF1I7JhQMVXEdBAh1gHQuyEAAYASAAEgIV0PD_BwE.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com