sobota, 25 maja, 2024
spot_img
+

  Podziękowanie prezydenta Konrada Fijołka dla mieszkańców Rzeszowa 

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła oficjalne wyniki drugiej tury wyborów prezydenckich w Rzeszowie jeszcze w nocy. Konrad Fijołek, który pełnił już funkcję prezydenta miasta, został wybrany na kolejną kadencję, zdobywając 54,90% poparcia. Dzięki temu pozostanie na stanowisku włodarza stolicy Podkarpacia.

  W trakcie konferencji prasowej, przy udziale radnych, bliskich współpracowników oraz osób wspierających go w trakcie kampanii, prezydent wyraził swoje podziękowania za wszystkie oddane głosy mieszkańcom. Dodatkowo docenił pracę dziennikarzy, którzy rzetelnie informowali społeczność przez cały okres kampanii wyborczej.

  Jestem na rzeszowskich osiedlach, bo tak chciałbym zacząć tę drugą kadencję, a w zasadzie pierwszą pełną swoją kadencję, zacząć od rozmowy z mieszkańcami na osiedlach. Spotykamy się dokładnie w miejscu, gdzie w drugiej turze staliśmy i rozmawialiśmy z mieszkańcami o tym co jest ważne także dla tego osiedla. Jestem na rzeszowskich osiedlach, bo tak chciałbym zacząć tę drugą kadencję, a w zasadzie pierwszą pełną swoją kadencję, zacząć od rozmowy z mieszkańcami na osiedlach. Spotykamy się dokładnie w miejscu, gdzie w drugiej turze staliśmy i rozmawialiśmy z mieszkańcami o tym co jest ważne także dla tego osiedla.

  Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa

  Konrad Fijołek ogłosił, że 7 maja odbędzie się sesja Rady Miasta Rzeszowa, podczas której nastąpi zaprzysiężenie nowych radnych miejskich, a także sam złoży ślubowanie na nową kadencję. Wówczas również przedstawi, kto zostanie jego zastępcami.

  Teraz zabieramy się do zwykłej samorządowej pracy – powiedział prezydent. – Jutro jesteśmy na sesji
  Rady Miasta realizujemy te wszystkie zapowiedzi także z czasu kampanii. W środę podpiszemy umowę na budowę PCLA. Zatem codzienność w naszej pracy samorządowej się nie zmienia i ruszamy dalej.

  Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com