sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Możesz wziąć udział w jutrzejszym Wielkim Teście Wiedzy o Rzeszowie, nie wychodząc z domu. Do wygrania cenne nagrody!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Interesujesz się naszym miastem – Rzeszowem? Możesz się pochwalić sporą wiedzą, jeśli chodzi o stolicę Podkarpacia i to, co tam się w niej znajduje, jego życiem codziennym, politycznym, gospodarczym, społecznym i kulturalnym oraz jego historią? Jeśli ukończyłeś 18 rok życia, już jutro we wtorek 23 kwietnia, możesz punktualnie o godzinie 18:00 wieczorem zasiąść przed komputerem, by rozwiązać trzydziestominutowy test z wiedzy najogólniej mówiąc o właśnie Rzeszowie. Znajdziesz go, wchodząc na stronę internetową www.rzeszow.wyborcza.pl i kliknąć w link, który się tam o tej porze pojawi.

  Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody pieniężne oraz rzeczowe, które osobiście wręczy Prezydent Miasta Rzeszowa – Konrad Fijołek, podczas trwania Święta Paniagi, 3 maja. Wystarczy wygospodarować odrobinę czasu wolnego oraz mieć dostęp do internetu, a także mieć sprawny komputer bądź też laptop, posiadać swój mail, zaakceptować regulamin oraz odpowiedzieć na 60 pytań. To będzie zabawa szczególnie polecana wszystkim miłośnikom Rzeszowa.  

  Co więcej, nie trzeba się wcześniej w żaden sposób zgłaszać. Należy spełniać tylko jeden kierunek wiekowy – powtarzamy – być osobą pełnoletnią. Test Wiedzy o Rzeszowie organizowany jest już po raz kolejny. Do każdego pytania zostaną zaproponowane cztery odpowiedzi, z których wskazać należy tylko jedną, poprawną. Wygrywa ten, kto odpowie poprawnie na najwięcej pytań, a w przypadku większej liczby osób z identycznym wynikiem, o wygranej zdecyduje czas. Zwycięży ta osoba, która test rozwiązała najszybciej. Do tego udziału w konkursie nie mogą brać osoby, które w poprzednich edycjach były laureatami oraz wszystkie osoby, które postronnie znają pytania od osób, które nad nimi pracowały.

  Jakie nagrody trafią dla laureatów trzech pierwszych miejsc?

  Pierwsza to 3 tys. zł brutto oraz nagroda rzeczowa od partnera Wielkiego Testu Wiedzy o Rzeszowie – firm BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego – odkurzacz pionowy marki Bosch BCS711EXT wartości 1699, 99 zł brutto. Laureat drugiego miejsca otrzyma 2 tys. zł brutto oraz blender marki Bosch MSM6M821 wartości 499 zł brutto. Za trzecie miejsce jest nagroda 1 tys. zł brutto oraz kapsułkowy ekspres do kawy marki Bosch wartości 279 zł brutto.

  Organizatorami tego całego przedsięwzięcia są: Urząd Miasta Rzeszowa, redakcja Gazety Wyborczej w Rzeszowie, oraz fundator nagród – firma BSH.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com