wtorek, 28 maja, 2024
spot_img
+

  Powstał spektakl teatralny dla maluchów o śwince Peppie, który odbędzie się już niedługo w Filharmonii Podkarpackiej!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dołącz do Peppy, gdy przygotowuje się do ekscytującej wyprawy do lasu z George’em i jej szkolnymi przyjaciółmi, w tym kucykiem Pedro, owcą Suzy i żyrafą Geraldem. Z zapakowanymi śniadaniówkami i tatą świnką prowadzącym autobus, Peppa i przyjaciele wyruszają na przygodę na świeżym powietrzu, pełną gier, śmiechu i muzyki na żywo! Gdy słońce świeci na niebie, a ptaki śpiewają swoje melodyjne pieśni, grupa wesołych podróżników dociera do lasu. Peppa i jej przyjaciele nie mogą doczekać się, aby zacząć swoją przygodę! Pierwszym punktem programu jest spacer po leśnych ścieżkach, gdzie mogą podziwiać piękno przyrody i spotkać wiele ciekawych stworzeń.

  Podczas przerwy na lunch, Peppa i jej przyjaciele rozkładają swoje kocyki na trawie i dzielą się ze sobą swoimi ulubionymi przekąskami. Tato świnka wyciąga swoją gitarę i zaczyna grać na żywo, co sprawia, że atmosfera staje się jeszcze bardziej radosna i przyjemna. Po zakończeniu posiłku Peppa i jej przyjaciele postanawiają zorganizować zabawę w chowanego wśród drzew oraz wyścig na przeszkodach. Każdy bierze udział z pełnym zaangażowaniem i radością, a śmiech rozbrzmiewa po całym lesie. Gdy wieczór zbliża się ku końcowi, Peppa i jej przyjaciele zbierają się wokół ogniska, aby opowiedzieć sobie straszne historie i śpiewać piosenki przy akompaniamencie gitary taty świnki. W końcu, zmęczeni po pełnym przygód dniu, wszyscy kładą się do swoich namiotów, słuchając delikatnego szumu deszczu. W przytulnych i ciepłych namiotach Peppa i jej przyjaciele z niecierpliwością wyczekują poranka, kiedy będą mogli ponownie wyjść na zewnątrz i odkryć kolejne tajemnice lasu. Kto wie, co jeszcze czeka na nich w tej magicznej krainie przyrody?

  Nad spektaklem pracował reżyser Marcin Starosta-Gizielski, a osobami, które występują na scenie są: Justyna Jelska jako Peppa, Aleksandra Kołtuniak jako George, Zuzanna Kotara jako Suzy Owca, Aleksandra Machała jako Pedro Kucyk, Agnieszka Sawicka jako Gerald Żyrafa oraz Michał Kaszak jako Tata Świnka.

  Bilet wstępu z dzieckiem do 2 roku życia jest darmowy. Dziecko zajmuje miejsce na kolanach opiekuna. Opiekun musi posiadać przy sobie dokument potwierdzający wiek dziecka. Przygotuj się na niezapomnianą przygodę w lesie z Peppą i jej przyjaciółmi! Bilety kupisz, wchodząc na stronę internetową: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/111579/Rzesz%C3%B3w/Przygody+%C5%9Awinki+Peppy/

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com