wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  Odkrywaj świat podczas spotkań po angielsku „Monday Stories”, w każdy poniedziałek w Urban Labie. Tym razem będzie o Zimbabwe

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zachęcamy do wybrania się w każdy poniedziałek o godzinie 18:00 do Urban Lab w Rzeszowie, gdzie razem wszyscy zgromadzeni uczestnicy będą odkrywać świat na spotkaniach „Monday Stories”. Złapcie kubek gorącej kawy i przygotujcie się na fascynujące opowieści o różnych krajach, kulturach i współczesności. Tym razem, w najbliższy poniedziałek, 22 kwietnia, wieczorem Tatenda będzie się dzielić swoją historią o Zimbabwe, które leży w południowej części Afryki.  To doskonała okazja, by poznać niezwykłą kulturę i historię tego pięknego kraju.

  „Monday Stories” to spotkania prowadzone wyłącznie w języku angielskim, które zapewniają niezapomniane doświadczenia. Wstęp jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Niestety, spotkanie nie jest tłumaczone w żaden sposób na język polski. Dlatego, jeśli znasz ten język, chociaż w podstawowym stopniu, warto się wybrać i poznać za każdym razem, co poniedziałek inne państwo, inną kulturę, inne zwyczaje oraz inne tradycje.

  „Monday Stories” to wyjątkowe spotkania, które przenoszą Cię w podróż przez różnorodność kultur, stylów życia i ścieżek zawodowych. Każde spotkanie jest pełne inspirujących prezentacji prowadzonych w języku angielskim, które pozwolą Ci zgłębić tajniki życia i pracy za granicą.

  Co poniedziałek o godzinie 18:00, w Urban Labie uczestnicy tworzą niepowtarzalną atmosferę, sprzyjającą wymianie myśli i poznawaniu nowych ludzi z pasją do odkrywania świata. Organizatorzy zapraszają wszystkich z Rzeszowa i okolic, którzy pragną poszerzać horyzonty, poznawać inne kultury i inspirować się historiami innych ludzi.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com