wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  Muzeum – Zamek w Łańcucie poszukuje historyka sztuki oraz stangreta do pracy z końmi! Zgłoś się, jeśli masz potrzebne umiejętności!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Malowniczy Muzeum – Zamek w Łańcucie, który przyciąga licznie szczególnie każdego, wakacyjnego sezonu turystów i z którego słynie to miejsce, położone niedaleko samego Rzeszowa, oferuje pracę na dwóch stanowiskach. Jednym z nich jest historyk sztuki, a druga oferta, dotyczy pracy przy koniach, w zawodzie stangreta. Prezentujemy, jakie potrzebne umiejętności, kompetencje, kwalifikacje oraz doświadczenie trzeba mieć, żeby tam też pracować? Jacy kandydaci mają szansę otrzymać zatrudnienie?

  Praca w zawodzie historyka sztuki

  Do tej pracy, potrzebne jest posiadanie wykształcenia wyższego. Dobrze, by osoba aplikująca na to stanowisko  była absolwentem studiów najlepiej na kierunku historii sztuki. Trzeba do tego łatwo pracować w zespole, być osobą dokładną, skrupulatną, najlepiej już z doświadczeniem w pracy w tym zawodzie. A co, jeśli chodzi o to, jakie obowiązki będą czekały na takiego historyka sztuki? Będzie to zatem – opracowywanie inwentaryzacyjne i naukowe zasobu muzealiów, nadzór merytoryczny nad eskpozycją stałą oraz udział w jej urządzaniu, udział w organizacji wystaw czasowych, przygotowywanie do publikacji prac popularno-naukowych i naukowych związanych z historią i zbiorami Zamku, upowszechnianie wiedzy w zakresie historii sztuki w oparciu o zbiory zamkowe, opiniowanie oferowanych do zakupu obiektów, pełnienie dyżurów merytorycznych i kontrolnych (również w weekendy i święta) oraz wszystkie inne prace zlecone przez Przełożonego lub Dyrektora. Ze swojej strony, muzeum oferuje stabilną umowę o pracę. Aby aplikować, należy wysłać swoje CV, z listem motywacyjnym na adres kadry@zamek-lancut.pl. Jeśli masz jakieś pytania, dzwoń pod numerem telefonu 17 749 38 95. Pamiętaj, że termin przesyłania zgłoszeń mija 30 kwietnia.

  Praca z końmi, czyli zawód stangreta

  Kochasz konie? Ta praca jest specjalnie dla ciebie! Aby się zgłosić, ważne, żebyś już teraz odpowiedział na kilka pytań. Czy potrafisz pracować z końmi? Lubisz te zwierzęta? Potrafiłbyś się nimi zająć? Jesteś dyspozycyjny, uczciwy i przede wszystkim pracowity? Cechuje cię wysoka kultura osobista, praca na wysokości, umiejętność pracy w zespole, a także życzliwość? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś „tak”, warto zastanowić się nad tym, by zaaplikować swoje CV razem z listem motywacyjnym na ten sam adres elektronicznej skrzynki mailowej – kadry@zamek-lancut.pl, uwaga – tutaj do 22 kwietnia. Więcej informacji uzyskasz, telefonując pod adresem 17 225 20 08 w.130. Przy tym zawodzie, muzeum także oferuje stabilne zatrudnienie na umowę.

  A więcej informacji uzyskasz, wchodząc na stronę internetową https://zamek-lancut.pl/praca?fbclid=IwAR0yYv1LGGWHPngCJQMV9wIgnx_vrPaEsAf5lWwe_Q8yenhxMsrWnToilGE_aem_AZpx-oKxAUFZ5qpBHP518J1lDaXAABPzhuSPchijbYPJRUBfkjrp9gZfJuSLuHT9BYp9tsT32F3_QnR661pd0Vds

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com