sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Waldemar Szumny pracuje nad poparciem przez wszystkich rzeszowian

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Waldemar Szumny, konkurent Konrada Fijołka w drugiej turze wyborów prezydenckich w Rzeszowie, rozpoczął we wtorek nowy etap kampanii wyborczej. Podczas konferencji na rynku, poruszył tematykę propozycji dla dzieci, młodzieży oraz seniorów.

  Waldemar Szumny wyraził swoją wdzięczność wobec mieszkańców Rzeszowa za ich udział w wyborach oraz za oddane na niego i na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości głosy do rady miasta. Zapowiedział również kontynuację spotkań z wyborcami, uznając to za najważniejszy element kampanii.

  Waldemar Szumny zadeklarował, że dołączy do swojego programu propozycje konkurentów z pierwszej tury, ponieważ uznał, że niektóre z nich są wartościowe i dobrze przemyślane. Ponadto, ogłosił swoją gotowość do uczestnictwa we wszystkich debatach, aby dotrzeć ze swoim programem do jak największej liczby wyborców.

  Dziesiątki spotkań, setki rozmów, one spowodowały, że mieszkańcy na prawdę uwierzyli w to, że ta zmiana jest możliwa, że wiosna nadchodzi w Rzeszowie. Co więcej, jeśli popatrzymy, ja powiem jako matematyk, że aż 62% mieszkańców wyraziło, ja w wieczór wyborczy przy exit poll’ach mówiłem „żółtą kartkę”, bo był inny wynik, dzisiaj wyraźnie widać – czerwoną kartkę obecnemu włodarzowi, to też jest pewne podsumowanie, pewna recenzja, tego co 3 lata działo się w ratuszu.

  Waldemar Szumny, kandydat na prezydenta Rzeszowa, podczas spotkania z mediami na rzeszowskim Rynku
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com