środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  Trwa możliwość zgłaszania kandydatów do plebiscytu „Osobowość Rzeszowa”, z okazji 670-lecia lokacji naszego miasta!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Z okazji 670-lecia Miasta Rzeszowa ogłoszony został plebiscyt „Osobowość Rzeszowa”. Poszukiwane są w ramach tego osoby, które wyjątkowo przyczyniają się do rozwoju i promocji naszego miasta. Misją konkursu jest uhonorowanie tych, którzy pełni energii i pasji inspirują oraz motywują innych, zmieniając lokalne środowisko na lepsze. Nominować można tych znanych i tych jeszcze nieodkrytych, którzy zasługują na ten tytuł. W plebiscycie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy, którzy ukończyli 18 lat.

  Poznaj harmonogram plebiscytu

  – 2 kwietnia – 31 maja 2024: Zgłaszanie kandydatów

  – 3 czerwca – 28 czerwca 2024: Ocena zgłoszeń i obrady Kapituły

  – 1 lipca – 31 lipca 2024: Ogłoszenie nominacji

  – 1 sierpnia – 31 października 2024: Głosowanie

  – 2 stycznia – 31 stycznia 2025: Ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagrody

  Kto może zostać „Osobowością Rzeszowa”?

  Laureatem może zostać każdy, kto ukończył 18 lat i spełnia chociaż jedno z kryteriów. A są nimi: promowanie Rzeszowa, działania na rzecz otwartości, tolerancji i wartości demokratycznych działalność w kulturze, nauce lub biznesie, aktywność w samorządzie, praca na rzecz społeczeństwa obywatelskiego, wkład w społeczność lokalną w Rzeszowie, działalność charytatywna.

  Jak zgłosić kandydata?

  Zgłoszenia można dokonać od 2 kwietnia do 31 maja 2024:

  – elektronicznie: poprzez formularz na stronie http://erzeszow.pl/osobowoscrzeszowa.

  – papierowo: formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie, po wypełnieniu i wydrukowaniu należy dostarczyć go do Urzędu Miasta Rzeszowa, Wydział Marki Miasta, Współpracy Gospodarczej i Turystyki, Rynek 11, 35-064 Rzeszów, z dopiskiem na kopercie „Osobowość Rzeszowa”.

  Jak będzie przebiegało głosowanie?

  Głosowanie odbędzie się od 1 sierpnia do 31 października 2024. Mieszkańcy Rzeszowa mogą oddać swój głos na stronie http://erzeszow.pl/osobowoscrzeszowa. Aby zagłosować, należy podać imię, nazwisko oraz numer telefonu, na który zostanie wysłany SMS z potwierdzeniem. Każda osoba może zagłosować tylko jeden raz.

  Kiedy zostaną ogłoszone wyniki?

  Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone, a nagroda wręczona uroczyście w okresie od 2 stycznia do 31 stycznia 2025 roku.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com