środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni zadeklarowała poparcie dla Konrada Fijołka w zbliżających się wyborach samorządowych

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W wyborach na prezydenta Rzeszowa w najbliższych wyborach 7 kwietnia Polska 2050, nie zdecydowała się przedstawić własnego reprezentanta. Na specjalnej konferencji w piątek 1 marca poinformowano o udzieleniu poparcia dla dotychczasowego prezydenta Rzeszowa ubiegającego się o reelekcję. W zamian mianowanym wiceprezydentem miasta ma być Krzysztof Stańko.

  Polska 2050 dołącza do grona partii koalicji rządzącej, udzielając poparcia Konradowi Fijołkowi w wyborach na prezydenta Rzeszowa. Ta decyzja stawia ją obok Platformy Obywatelskiej i Nowej Lewicy, które również wspierały tego kandydata.

  a dobra współpraca rozpoczęta w ostatnich wyborach, kiedy to wszystkie siły demokratyczne udzieliły poparcia panu Konradowi Fijołkowi na prezydenta Rzeszowa pokazała, że ten projekt trzeba kontynuować.

  Bartosz Romowicz – poseł, przewodniczący regionu podkarpackiego Polski 2050

  Krzysztof Stańko już pełni obowiązki w ratuszu, gdzie został mianowany pełnomocnikiem prezydenta ds. innowacji. Dodatkowo, zajmuje miejsce w zarządzie regionalnym partii Polska 2050 oraz pełni funkcję szefa tego ugrupowania w Rzeszowie.

  Poseł Bartosz Romowicz oświadczył również, że reprezentanci partii Polska 2050 do Rady Miasta Rzeszowa będą startowali z list Komitetu Wyborczego Wyborców Konrada Fijołka Rozwój Rzeszowa. 

  Nasza partia popiera ludzi kompetentnych. Ludzi uczciwych, ludzi którzy potrafią działać dla wszystkich mieszkańców. Takim człowiekiem jest Konrad Fijołek. Z całego serca go popieramy

  Elżbieta Burkiewicz – posłanka, zarząd regionu podkarpackiego Polski 2050

  Dziękuję za poparcie w 2021 roku i dziękuję za poparcie dzisiejsze. Kiedy ogłaszaliśmy mój start właśnie tu, na tym Rynku kiedy przyjechali samorządowcy żeby mnie poprzeć, to pan Poseł Bartosz Romowicz, który wtedy był Burmistrzem Ustrzyk, wykazał się niezwykłą odwagą w tamtych czasach, kiedy dookoła rządziło Prawo i Sprawiedliwość , potrafił tu stanąć i powiedzieć, że jako kolega samorządowiec mnie popiera. Teraz także bardzo dziękuję z tę deklarację partii Polska 2050 Szymona Hołowni, panu posłowi i pani poseł Elżbiecie Burkiewicz. Stanowicie Państwo doskonały duet pracujący dla dobra tego regionu.

  Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com