środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Taneczny Rzeszów zaprasza na jednodniowy kurs tańca – bachaty, w G2A Arenie! To będzie na pewno wieczór pełen pozytywnych wrażeń!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Taneczny Rzeszów to szkoła tańca, która zainicjowana została przez Joannę Wilk. Mimo, że jest stosunkowo nową taką szkołą, w tym czasie – przez te parę lat zdążyła już zaszczepić miłość do tańca, rozwinąć oraz nauczyć czy wykształcić wiele osób. Ta szkoła tańca prowadzi na co dzień zajęcia z takich stylów tanecznych, jak – bachata, salsa, kizomba, taniec towarzyski, taniec indyjski, sensual dance, czy cheerleading. W placówce tej uczą sami profesjonaliści, którzy wpajają miłość właśnie do tańca innym. I teraz, będą chcieli nauczyć wszystkich chętnych bachaty. Dwugodzinne zajęcia odbywać się będą w G2A Arenie, przy słynnym podkarpackim lotnisku. To kurs tego tańca od początku, więc spokojnie nie musisz się martwić, że sobie nie poradzisz.

  To będą zajęcia pełne latynoskiego rytmu, pozytywnej energii oraz niesamowitych wrażeń. Podczas kursu instruktorzy wpoją tobie wiedzę na temat kroków, figur, czy charakterystycznych obrotów wokół tego stylu tańca. Raz nauczone kroki przydadzą ci się na każdej imprezie. A także – dlaczego nie mógłbyś praktykować bachaty w domu, albo kontynuować naukę w szkole tańca – w Tanecznym Rzeszowie? Przyjdź i przekonaj się, że było warto! Trenerzy będą starali się nauczyć cię wszystkich kroków, w łatwy sposób. Z resztą – to taniec, który nie wymaga od ciebie zbyt wiele – z resztą, wszystkiego nauczysz się na organizowanym kursie.

  Zajęcia odbędą się w niedzielę, tak abyś wolny wieczór od pracy spędziła właśnie na nauce tego tańca. Kurs bachaty startuje 10 marca, o godzinie 18:00, a nauka jej potrwa dwie godziny. Lokalizacją zajęć będzie G2A Arena, w Jasionce, na poziomie 0 (Foyer). Bilety kosztują jedynie 70 zł od osoby, z kolei trochę mniej, bo 60 zł od jednej osoby, jeśli zabierzesz ze sobą partnera. Aby się dostać, należy dokonać rezerwacji, telefonując pod numerem – 509 920 385 oraz wypełniając krótki i prosty formularz – https://forms.gle/2kzhwAZ3Ts9u4Jcw9. Płatność odbywa się na miejscu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com