środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Zderzenia na Autostradzie A-4 w okolicach Sędziszowa Małopolskiego

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wyjaśniane są okoliczności wypadku, który miał miejsce 27 lutego rano na autostradzie A4, w rejonie Sędziszowa Małopolskiego. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba odniosła obrażenia. Utrudnienia na omawianym odcinku autostrady zostały usunięte około południa.

  Około godziny 6, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach otrzymał zgłoszenie dotyczącego zdarzenia drogowego na autostradzie A4, w okolicy miejscowości Sędziszów Małopolski. Według wstępnych ustaleń policjantów na miejscu, 29-letni kierowca dostawczego Iveco, poruszający się prawym pasem w kierunku Krakowa, zderzył się z tyłem Mazdy, poruszającej się również w tym samym kierunku. Po zderzeniu oba pojazdy uderzyły w bariery ochronne.

  71-letni kierowca Mazdy został przetransportowany do szpitala celem przeprowadzenia badań. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

  Funkcjonariusze dokonali oględzin, wykonali dokumentację fotograficzną oraz sporządzili szkic zdarzenia. Ruch na miejscu utrudniony był jednym pasem, a sytuacja trwała do godziny 11.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com