środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  W marcu można będzie kupić świeże, regionalne, lokalne produkty od wystawców w Parku Papieskim

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Informujemy o kolejnej odsłonie (trzeciej już) Podkarpackiego Bazarku w Rzeszowie, ulokowanego w Parku Papieskim, niedaleko (naprzeciwko) parkingu E. Leclerc oraz samego centrum handlowego, które mieści się przy al. Tadeusza Rejtana 69 w Rzeszowie. Już teraz, zapowiadamy, że będzie na wszystkich odwiedzających czekało około 100 wystawców ze swoimi regionalnymi produktami, wyrobami bądź rękodziełem. Warto się tam wybrać. Zwłaszcza, że zbliżają się Święta Wielkanoce, a targowisko to odbędzie się przed nimi – 9 marca w godzinach od 8:00 do 14:00.

  A będzie można kupić między innymi wędliny, sery, soki, owoce, warzywa, a także dekoracje do domu. Także dostępnych będzie wiele pysznych i swojskich pyszności, w tym ciasta, ciastka, czy słodycze. Ale nie zabraknie także potraw, w tym będą dostępne na przykład pierogi. Także będzie można zakupić miody oraz produkty pszczele. A poza tym, będą też możliwe do kupienia piękne, marcowe kwiaty oraz inne rośliny, które będzie można albo wstawić do flakonu, albo posadzić w doniczce w swoim mieszkaniu i cieszyć się pięknie udekorowanym domowym wnętrzem. A to wszystko dostępne będzie także od podkarpackich rolników oraz producentów.

  – Założenie było takie, aby przynajmniej raz w miesiącu organizować bazarki w Parku Papieskim. Dziękuję mieszkańcom za ogromną frekwencję na poprzednich bazarkach, wystawcom oraz Podkarpackiemu Ośrodkowi Doradztwa Rolniczego w Boguchwale za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia. Zapraszam też w drugą sobotę marca na trzecią już odsłonę Podkarpackiego Bazarku w Rzeszowie. Jak zwykle liczę na owocne zakupy

  –  zapowiada Krystyna Stachowska, wiceprezydent Rzeszowa.

  Warto dodać, że Podkarpacki Bazarek w Rzeszowie jest kontynuacją bazarku w Boguchwale, który jest organizowany już od wielu lat przy budynku PODR.

  Jeśli chcesz zostać wystawcą, sięgnij po więcej informacji, odwiedzając stronę internetową – https://www.podrb.pl/wydarzenia/odkryj-regionalne-smaki-na-bazarku-w-rzeszowie. Do 6 marca możesz się zgłosić, pobierając i przesyłając formularz, dostępny pod powyższym linkiem, wcześniej zapoznając się z regulaminem, także na tej stronie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com