środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Kontrolerka biletów zaatakowana w rzeszowskiej komunikacji miejskiej

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W piątek,23 lutego w autobusie linii 47, zatrzymującym się przy Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie, o godzinie 14:17 doszło do incydentu z udziałem kontrolerki, która przeprowadzała kontrolę biletów.

  W trakcie sprawdzania biletów, jeden z pasażerów, zamierzając opuścić pojazd, odmówił pokazania swojego biletu. Pomimo kolejnych próśb kontrolerki, nie zdecydował się ponownie okazać dokumentu i zaatakował ją fizycznie, wypychając z autobusu. W wyniku ataku kobieta upadła na chodnik. Incydent ten miał miejsce na terenie przystanku autobusowego.

  Po incydencie wezwano pomoc medyczną i policję. Kontrolerka, poszkodowana w wyniku ataku, została przetransportowana do szpitala, gdzie stwierdzono u niej uraz głowy i kręgosłupa szyjnego, liczne otarcia oraz obrażenia łokcia i nadgarstka.

  Sprawca, który zaatakował kontrolerkę, opuścił autobus, pozostawił w nim swój plecak z dokumentami. Znaleziony plecak został przekazany policji. Z dostępnych informacji wynika, że sprawca był niepełnoletni. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu zamontowane w autobusie.

  Poszkodowanej kobiecie przysługuje prawo do wniesienia pozwu sądowego przeciwko sprawcy brutalnego ataku.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com