środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  W kwietniu odbędzie się największa impreza zwierzęca na Podkarpaciu – Zwierzomania w G2A Arena!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Kwietniowy kalendarz roku 2024 będzie obfitował w wyjątkowe wydarzenie dla miłośników zwierząt w G2A Arena na Podkarpaciu. Impreza, zatytułowana „Zwierzomania 2024”, zapowiada się jako niezapomniane doświadczenie dla fanów zwierząt towarzyszących i egzotycznych. Od rasowych psów i kotów po króliki, gady, płazy i inne czworonogi – wszystko to będzie można zobaczyć na miejscu. A aby poznać więcej informacji oraz kupić bilety, należy wejść na stronę internetową https://tobilet.pl/zwierzomania-2024.html.

  Wydarzenia Planowane na G2A Arenie:

  Felimpiada 2024

  Organizowana przez Unię Felinologii Polskiej przy współpracy z ogólnoświatowymi federacjami felinologicznymi, tj. FIFe, WCF i TICA. Setki uroczych kotów rywalizować będą o tytuły swoich federacji oraz prestiżowy tytuł Felimpijczyka. Niezależnie od preferencji co do rasy, Felimpiada zapewni niezapomniane wrażenia dla wszystkich miłośników kocich wdzięków.

  Pokazy Psów Rasowych

  Oddziały Rzeszów i Radom Związku Kynologicznego w Polsce zainicjują pokazy ras i wyszkolenia psów. Goście będą mieli okazję rozmowy z doświadczonymi hodowcami, a także obserwowania najlepszych w swoim fachu. Pasja do psów zjednoczy wszystkich miłośników zwierząt na G2A Arenie.

  Targi Akcesoriów i Karm dla Zwierząt

  Zwierzomania to także świetna okazja do zakupu najnowszych akcesoriów i karm dla zwierząt. Topowe marki i nowi producenci na rynku zaprezentują swoje produkty na kilku tysiącach metrów kwadratowych stoisk. Dla każdego przewidziane będzie coś wyjątkowego!

  Wystawa Królików

  Przy współpracy z Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego, Zwierzomania będzie gościć wystawę rasowych królików. Dla miłośników tych uroczych futrzaków to wydarzenie, które warto zaznaczyć w kalendarzu.

  Wystawa Gadów i Płazów

  Czy są miłośnicy małych dinozaurów wśród nas? W czasie podróży w czasie na G2A Arenie, zobaczymy różnorodne gady, płazy i pająki, co sprawi, że to wydarzenie będzie niezapomniane dla fanów egzotycznych zwierząt.

  Wykłady Krajowego Instytutu Hodowli Zwierząt Towarzyszących

  Czas nauki to istotna część Zwierzomanii. Krajowy Instytut Hodowli Zwierząt Towarzyszących przeprowadzi szereg wykładów na tematy związane z dobrostanem zwierząt, weterynarią czy behawiorem. Doświadczeni pracownicy uniwersytetów oraz behawioryści COAPE podzielą się swoją wiedzą. Planujcie czas zwiedzania, tak aby uczestniczyć we wszystkich ciekawych wykładach!

  Gala „Przyjaciel Zwierząt”

  Podczas Zwierzomanii odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród „Przyjaciel Zwierząt”. Statuetki te przyznawane są osobom zasłużonym dla dobra zwierząt w Polsce, wspierającym rzetelne hodowanie psów i kotów. Kto dostanie to wyróżnienie w 2024 roku? Tego dowiecie się na G2A Arenie!

  Pokazy Ratownictwa Zwierzęcego Animal Rescue Poland

  Fundacja Animal Rescue Poland przeprowadzi pokazy sprzętu i taktyk ratownictwa zwierzęcego. Od lat wspierają służby mundurowe w akcjach ratunkowych z udziałem zwierząt. To nie tylko emocjonujące, ale i edukacyjne wydarzenie.

  Zatem, miłośnicy zwierząt, przygotujcie się na niezapomnianą przygodę na Zwierzomanii 2024 w G2A Arena na Podkarpaciu!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com