środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Początkiem marca wybierz się do biblioteki przy ul. Dąbrowskiego na spotkanie z Magdą Skubisz – autorką wielu powieści!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wybierz się już się 8 marca 2024 r., o godzinie 17:00 do Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie, do Wypożyczalni Głównej przy ul. Dąbrowskiego 33A. Tego dnia i o tej porze odbędzie się spotkanie autorskie z Magdą Skubisz, która napisała wiele bestsellerów. Jednym z nich jest cały cykl powieści – „Saga rodu Tyszkowskich”. Wstęp jest oczywiście darmowy i nie trzeba się na to spotkanie w żaden sposób zapisywać.

  Magda Skubisz ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach (Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, kierunek wokalny). Zawodowo zajmuje się emisją głosu, a także współpracuje z rzeszowskimi teatrami jako konsultant ds. wokalnych. W 2020 r. w plebiscycie dziennika „Nowiny” Magda Skubisz znalazła się w gronie „TOP 15 Najbardziej Wpływowych Kobiet Podkarpacia”.

  „Saga rodu Tyszkowskich” to znakomita seria historyczno-obyczajowa Magdy Skubisz. Odległe bieszczadzkie tereny, XIX-wieczne realia oraz bohaterka, której odwaga i hart ducha stają się inspiracją. Na potrzeby „Sagi roku Tyszkowskich” Magda odkryła na nowo zapomniane dzieje rodziny Tyszkowskich. Ukończyła także kurs zielarski, otrzymując dyplom z rąk dra Henryka Różańskiego.

  Magda Skubisz, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, specjalizująca się wokalnie, wyróżnia się nie tylko swoim muzycznym talentem, ale także zaangażowaniem w dziedzinę emisji głosu. Jej profesjonalizm znalazł uznanie w rzeszowskich teatrach, gdzie pełni rolę konsultanta ds. wokalnych, wnosząc do przedstawień swoją wyjątkową ekspertyzę.

  W sumie, Magda Skubisz to artystka, konsultantka, autorka literacka i entuzjastka zielarstwa, która nie tylko zdobyła uznanie w świecie muzyki, ale również aktywnie angażuje się w lokalną społeczność, inspirując i podnosząc świadomość kulturową. Jej pasja do odkrywania zapomnianych historii oraz zdolność do przenoszenia ich na płaszczyznę artystyczną czynią ją postacią wyjątkową i wartościową w świecie kultury i nauki.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com