środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Nocne zdarzenie drogowe z udziałem ciężarówki na S-19 w Hucie Deręgowskiej

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  20 lutego na drodze S-19 w Hucie Deręgowskiej wystąpiły utrudnienia w ruchu z powodu zdarzenia z udziałem pojazdu ciężarowego. W nocy doszło do kolizji, w wyniku której ciężarówka uderzyła w bariery, a z naczepy spadły na jezdnię metalowe elementy.

  Na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak ruch pojazdów odbywał się pasem awaryjnym. Sytuacja ta skutkowała chwilowymi trudnościami dla uczestników ruchu na wspomnianej trasie.

  Około północy dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nisku otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze S-19 w miejscowości Huta Deręgowska.

  Na podstawie wstępnych ustaleń policjantów interweniujących na miejscu wynika, że 55-letni kierowca ciężarówki, podróżujący drogą S-19 z Lublina w kierunku Rzeszowa, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem w wyniku pęknięcia opony. Po utracie kontroli nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w bariery energochłonne. Siła uderzenia spowodowała, że przewożony towar z naczepy spadł na jezdnię, blokując obydwa pasy ruchu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com