poniedziałek, 4 marca, 2024
+

  Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich, którzy chcą się trochę poruszać na „Taneczny Jam”

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Chcesz się trochę rozerwać? Umiesz tańczyć i chcesz pochwalić się tym światu? Jesteś amatorem w tańcu? A może wiele lat byłeś pilnym uczniem szkół tanecznych? Kochasz taniec?

  Obojętnie, jak odpowiedziałeś na te pytania, Rzeszowski Dom Kultury przygotował ofertę specjalną dla wszystkich, którzy chcieliby się trochę poruszać, bez określonych norm, bez żadnej nałożonej z góry choreografii, czy w końcu bez konkretnych, wyuczonych kroków. Wybranie się na „taneczny jam” – bo tak nazywa się impreza, to wspaniała okazja do zaprezentowania siebie i pokazania, co komu gra w duszy a to wszystko do chwytliwych kawałów, puszczanej muzyki na cały głos. Wybierz się, na to, by integrować się z innymi tancerzami, możliwe nawet nauczyć się czegoś nowego, jeśli chodzi o taniec, czy po prostu ciekawie oraz kreatywnie spędzić czas.

  A wszystko to odbędzie się już niedługo, bo 5 lutego, w przyszły poniedziałek, o godzinie 19:15 i potrwa jedną godzinę, do 20:15. Miejscem „jamu” będzie Rzeszowski Dom Kultury, przy ul. Staroniwskiej 46, na Staroniwa.  Wstęp jest wolny i darmowy!

  Placówka zaprasza  serdecznie każdego, kto chciałby się poruszać przy muzyce bez określonej formy, kroków, czy stylu tańca. Spotkanie ma charakter otwarty i  stanowi zaproszenie do uczestnictwa w cotygodniowych zajęciach, które startują już 12 lutego 2024 roku. Zatem, obojętnie czy tańczyłeś już gdzieś wcześniej, czy też nie – przyjdź i wspaniale się baw do puszczonej muzyki w gronie innych!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com