poniedziałek, 26 lutego, 2024
+

  Rzeszowski Dom Kultury organizuje z okazji Dnia Dziadka i Babci specjalną imprezę z występami oraz poczęstunkiem!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowa okazja do celebrowania miłości, mądrości i ciepła, jakie niosą ze sobą dziadkowie. To dzień, kiedy składamy hołd tym wyjątkowym osobom, które wnoszą do naszego życia ogromną dawkę doświadczenia, życzliwości i niekończącej się miłości.  Dzień Babci i Dziadka to doskonały moment, aby zorganizować dla nich niespodzianki, obdarować ich uśmiechem i pamięcią, a przede wszystkim spędzić razem czas, budując cenne wspomnienia. To także czas refleksji nad wartościami rodzinnymi, które przekazujemy z pokolenia na pokolenie, tworząc trwałe więzi i silne fundamenty dla przyszłych pokoleń. Mimo, że kalendarzowy Dzień Babci i Dziadka za nami, ponieważ wypadał on mniej więcej tydzień temu, Rzeszowski Dom Kultury postanowił zorganizować coś specjalnego.

  I tak, placówka zaprasza wszystkich dziadków oraz wszystkie babcie, do filii na Przybyszówce, przy ul. Dębickiej 170 w Rzeszowie na wyjątkowe spotkanie z występami artystycznymi oraz drobnym poczęstunkiem, na którym można będzie pogawędzić. Na spotkanie zaprasza oprócz oczywiście RDK, także i Koło Emerytów i Rencistów „Aster”. A cała impreza odbędzie się już 31 stycznia, w środę, w godzinach od 17:00 do 20:00. Wstęp jest darmowy i wolny.

  A w bogatym programie, zaprezentuje się chór oraz kabaret „Asteria”, która przedstawi skecze, wiersze o babci i dziadku, czy piosenki. Całość uświetni też występ przedszkolaków z Przedszkola Niepublicznego „Przyjaciele z podwórka” pod kierownictwem Wioletty Dobrzańskiej. Zaplanowana jest również rozmowa przy herbacie, kawie i czymś słodkim specjalnie dla seniorów.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com