wtorek, 27 lutego, 2024
+

  Śmiertelny wypadek na ulicy Krakowskiej w Sanoku

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Na ulicy Krakowskiej w Sanoku doszło do wypadku, którego okoliczności są obecnie wyjaśniane przez policję. Trzy pojazdy zderzyły się, skutkując śmiercią 85-letniego kierowcy jaguara. W związku z prowadzonymi działaniami policyjnymi, wystąpiły utrudnienia w ruchu.

  W piątek po godzinie 11 w Sanoku na ulicy Krakowskiej miało miejsce zdarzenie drogowe. Według wstępnych ustaleń policji pracującej na miejscu, 19-letnia kierująca volkswagenem, znajdując się na skrzyżowaniu, prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, co spowodowało zderzenie z prawidłowo poruszającym się jaguarem. W wyniku kolizji jaguar przemieszczeni został na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym iveco.

  85-letni kierowca jaguara zmarł na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń, przy czym obydwaj kierowcy, zarówno kierująca volkswagenem, jak i kierowca iveco, byli trzeźwi.

  fot. Podkarpacka Policja

  W związku z prowadzonymi działaniami policyjnymi na miejscu, na danym odcinku drogi wystąpiły utrudnienia w ruchu. Trwa obecnie ustalanie szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com