środa, 21 lutego, 2024
+

  Spędź ferie z Rzeszowskim Inkubatorem Kultury, na Jagiellońskiej! Już teraz zapowiadamy, że będzie wiele ciekawych zajęć

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Ferie na Podkarpaciu zaczynają się 29 stycznia i kończą 11 lutego 2024 roku. W ciągu tego czasu, Rzeszowski Inkubator Kultury także przygotował wspaniałą ofertę szczególnie dla młodych osób – ciekawe, oryginalne zajęcia, na których każdy dobrze spędzi ten czas, wolne od szkoły. Zajęcia na Jagiellońskiej 24 w Rzeszowie, zaplanowane są w ciągu kilku dni. A odbywać się one będą między 29 stycznia a 6 lutego. Już teraz zapowiadamy, że nikt nie będzie się nudził. Będą zajęcia z robienia makijażu, szczególnie przeznaczone dla dziewczyn, zajęcia z tworzenia własnych naklejek. Zorganizowane będą również gry w planszówki, warsztaty z realizacji dźwięku, oraz z malowania wzorów na eko torbie. Będzie zatem bardzo ciekawie. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego też obowiązują na zajęcia wcześniejsze zapisy. Wyślij wiadomość na adres poczty elektronicznej – kontakt@inkubatorkultury.eu.

  Pokaz makijażu dziennego, 5 lutego, w godzinach od 14:00 do 16:00

  Zajęcia z tworzenia makijażu poprowadzi Jagoda Błazik. Jeśli chcesz nauczyć się już w ciągu jednych zajęć ładnie wykonywać makijaż, wybierz się na lekcje tworzenia przepięknego makijażu. Wystarczy, że masz od 13 do 18 lat, czas wolny i jesteś ciekawa oraz chcesz nauczyć się jak pięknie można się malować wykorzystując wszystkie kosmetyki do makijażu, w tym pudry, cienie, kredki, pomadki, korektory itp.. W Rzeszowskim Inkubatorze Kultury poznasz pewne triki, aby po ich zastosowaniu wyglądać po prostu oszałamiająco! Jak malować się na co dzień, by pięknie wyglądać? Jakie kosmetyki będą dla ciebie właściwe? Które z nich wybrać w drogeriach? Jak szybko stworzyć fantastyczny look, jeśli chodzi oczywiście o pomalowanie naszej twarzy? Wybierz się, to znaczy najpierw zapisz, rezerwując miejsce.

  Warsztaty tworzenia własnych naklejek, 29 stycznia, w godzinach od 13:00 do 15:00, (7 – 12 lat)

  Te zajęcia poprowadzi Magda Radzimowska. To będą bardzo kreatywne warsztaty przeznaczone szczególnie dla dzieci, które z własnych rysunków stworzą naklejki. To będą bardzo ciekawe zajęcia. Twoje pociechy bardzo się ucieszą, kiedy zgłębią tajniki powstawania właśnie profesjonalnych naklejek. Na koniec zajęć każde dziecko ponadto dostanie do domu własne, stworzone na zajęciach naklejki, którymi będzie mogło ozdobić ulubione przedmioty? Ćwiczenia z tworzenia naklejek wykorzystają umiejętności artystyczne każdego dzieciaka. Będzie ono malowało, rysowało i kolorowało. I stworzy przede wszystkim własny, swój, oryginalny wzór naklejek.

  Gry w planszówki dla dzieci, 2 stycznia, w godzinach od 14:00 do 17:00, (7 – 14 lat)

  Zapisz koniecznie swoje dziecko na spotkanie z grami w planszówki, na Jagiellońską. Organizatorzy zapowiadają, że będzie do dyspozycji mnóstwo gier, które oczywiście będą dopasowane do wieku każdego uczestnika spotkania. To będzie wspaniały czas by dzieci pobudziły swoją kreatywność, wyobraźnię, umiejętności zręcznościowe, strategiczne, czy też logiczne. Do wyboru będzie wiele gier, a twoje dziecko na pewno podczas gry w nie, nie będzie się wcale nudziło.

  Warsztaty z realizacji dźwięku dla początkujących, 6 lutego, w godzinach od 13:00 do 16:00, (13 – 18 lat)

  To będą jedyne takie zajęcia, które poprowadzi Jacek Młodochowski. Uwaga – te zajęcia odbędą się w innej miejscówce, bowiem w studiu nagrań Estrada Studio. Na warsztatach  dowiesz się miedzy innymi jak produkuje się „od kuchni” nagrania muzyczne. Zajęcia obejmą preprodukcję muzyki, rejestrację dźwięku, jego mix, Mastering, aż po publikację takiego utworzonego dźwięku w internecie oraz melodii, w social mediach.

  Warsztaty z linorytu, 1 luty, w godzinach od 13:00 do 16:00, (13 – 18 lat)

  Zajęcia te z kolei poprowadzi Studenckie Koło Naukowo – Artystyczne „Grafo”. Warsztaty będą składać się z dwóch części – części merytorycznej oraz praktycznej, która polega na realizacji projektu na ekotorbie. Efektem warsztatów będzie bawełniana ekotorba na zakupy z grafiką wykonaną techniką linorytu, którą każdy uczestnik weźmie ze sobą do domu i będzie mógł ją wykorzystywać na przykład na zakupy.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com