poniedziałek, 4 marca, 2024
+

  Zbliżają się w lutym Podkarpackie Targi Ślubne, na Podpromiu. Znajdziesz na nich wszystko związane z organizacją wesela oraz ślubu!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Na początku lutego odbędą się jubileuszowe, bo 20. Podkarpackie Targi Ślubne. Jak co roku, na wszystkich przyszłych małżonków czekać będzie wiele wspaniałych atrakcji, oczywiście oprócz wielu wystawców. W jednym miejscu, na Podpromiu znajdziecie, jeśli planujecie zawrzeć sakrament małżeństwa wszystkie firmy, które pomogą wam zorganizować taką ceremonię. Moment ślubu oraz wesela, jest jednym z ważniejszych momentów w całym życiu. Dobrze byłoby, gdyby cała jego organizacja przebiegła sprawnie, bez zbędnych stresów, czy też nerwów oraz abyście ze wszystkim zdążyli na czas. Dlatego właśnie, aby ułatwić wam ten proces przygotowań do ślubu oraz wesela, powstały takiego targi ślubne.

  Wybierzcie się już 4 lutego 2024 roku, do Rzeszowa, do hali Podpromie. W jednym miejscu znajdziecie wszystko, co tylko potrzebujecie, by zorganizować planowaną przez was zabawę. Od fotografów, kamerzystów, przez ofertę jubilerów z obrączkami, po salę weselną oraz zespół muzyczny i przepiękną ofertę sukni ślubnych razem z garniturami dla mężczyzn. A co znajdzie się jeszcze w szerokiej ofercie różnych wystawców oraz jakie dodatkowe atrakcje, przygotowują na ten dzień organizatorzy targów?

  Jednym słowem, czekać będą stoiska z: sukniami ślubnymi oraz wieczorowymi, z modą męską, z przepiękną biżuterią, z ofertą restauracji, sal weselnych oraz hoteli, z zespołami muzycznymi i didżejami, z fotografami oraz kamerzystami, z florystami odpowiedzialnymi za dekorację razem z ofertą rożnych kwiatów na waszym ślubie oraz weselu. Także będzie również dostępna obsługa barmańska, propozycje wzorów zaproszeń ślubnych oraz podziękowań dla gości. Będzie także czekała na uczestników targów oferta zamówienia auta bądź innego pojazdu, którym para młoda uda się do kościoła oraz na salę weselną. Będzie również czekała na narzeczonych oferta różnych biur podroży, oferująca ciekawe miejsca na podróż poślubną. Także będzie można poznać różną ofertę szkół tańca, cukierni, firm gastronomicznych oraz cateringowych, prezentów ślubnych, studia makijażu i wizażu, studia fryzur, nawet medycyny estetycznej oraz wielu innych atrakcji związanych oczywiście z przyjęciem sakramentu małżeństwa oraz uroczystym weselem.

  Dodatkową atrakcją podczas targów będą wyjątkowe, autorskie pokazy mody które co roku cieszą się dużym zainteresowaniem wśród wszystkich odwiedzających to miejsce par.

  A aby kupić bilety, należy wejść na stronę internetową – https://app.evenea.pl/event/targislubnerzeszow2024/?fbclid=IwAR1-vUeOK7SWYQPRtPzAF-YUWQalkk6ztk2f7trij1cVMFS_3QDtWdoK8RA.

  Cała branża ślubna w jednym miejscu, porady specjalistów, najnowsze kolekcje i trendy, różnorodność ofert a przede wszystkim możliwość bezpośrednich rozmów gwarantuje, że jest to wydarzenie które należy wpisać do kalendarza. Obecność dla narzeczonych obowiązkowa!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com