piątek, 1 marca, 2024
+

  16-letnia dziewczyna potrącona na przejściu dla pieszych

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie dzisiejszego wypadku drogowego w Zawadce Brzosteckiej. Kierowca autobusu potrącił 16-latkę na oznakowanym przejściu dla pieszych. Poszkodowana, która odniosła obrażenia, została przewieziona do szpitala. Kierowca pojazdu był trzeźwy. Policja bada teraz wszystkie okoliczności tego zdarzenia w celu wyjaśnienia przebiegu i ustalenia ewentualnych przyczyn.

  Przed godziną 8 rano w Zawadce Brzosteckiej miało miejsce zdarzenie drogowe, w wyniku którego ucierpiała 16-latka, potrącona przez autobus. Poszkodowana, która odniosła obrażenia, została przewieziona do szpitala.

  Policjanci podjęli działania w celu ustalenia świadków zdarzenia, przeprowadzili oględziny miejsca wypadku i zabezpieczyli niezbędne ślady. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca autobusu był trzeźwy.

  Przypominamy, że znak „przejście dla pieszych” zobowiązuje kierowcę do zwolnienia i zachowania szczególnej ostrożności. Apelujemy również do pieszych o rozwagę, by unikali wchodzenia bezpośrednio przed nadjeżdżający pojazd. Nawet na oznakowanym przejściu należy upewnić się, czy kierowca zdąży wyhamować. Chociaż pieszy ma pierwszeństwo, zawsze powinniśmy kierować się zasadą ograniczonego zaufania do innych uczestników ruchu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com