piątek, 1 marca, 2024
+

  Pięć pojazdów wzięło udział w karambolu w Sławęcinie

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W czwartek 4 stycznia około godziny 10 rano w miejscowości Sławęcin, na drodze krajowej nr 28, miało miejsce zdarzenie drogowe. W wypadku uczestniczyło pięć pojazdów, a jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Ruch na miejscu zdarzenia był regulowany wahadłowo przez kilka godzin.

  Około 9:40 rano w Sławęcinie, na drodze krajowej nr 28, doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły trzy osobówki, dostawczak oraz jeden pojazd ciężarowy.

  Ze względu na prace wycinki drzew, ruch na tym odcinku drogi był prowadzony wahadłowo. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierowca pojazdu ciężarowego marki Volvo zatrzymał się jako pierwszy. Za nim kolejno zatrzymały się trzy samochody osobowe – dwa modele Opel i jeden Seat. Kierujący dostawczym Peugeotem, będący piątym pojazdem, nie zachował odpowiedniej odległości od poprzedzającego go Seata i zderzył się z jego tyłem.

  W wyniku tego zdarzenia doszło do efektu tzw. „domino”, a jedna osoba została przewieziona do szpitala w celu przeprowadzenia badań.

  Na miejscu interweniowali policjanci oraz strażacy. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 13:30.

  Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com