środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Policjanci z Lubaczowa zatrzymali sprawców kradzieży z włamaniem

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Lubaczowscy policjanci skutecznie zidentyfikowali i zatrzymali dwóch sprawców kradzieży z włamaniem do jednego z lokali gastronomicznych w Lubaczowie. Obydwaj mężczyźni przyznali się do postawionych im zarzutów, a teraz muszą stawić czoło groźbie kary, która może sięgnąć nawet 10 lat pozbawienia wolności.

  W poniedziałek 27 listopada, po godzinie 7 rano, dyżurny lubaczowskiej policji otrzymał zgłoszenie o włamaniu do baru w Lubaczowie. Okazało się, że 41-letni mężczyzna w towarzystwie swojego 61-letniego kolegi rozbili szybę i wtargnęli do lokalu, skąd zabrali różne alkohole.

  Dzięki szybkiej reakcji policjantów, którzy opracowali informacje, sprawcy zostali szybko zidentyfikowani i zatrzymani. W trakcie przeszukania w miejscu, gdzie przebywali mężczyźni, funkcjonariusze zabezpieczyli skradziony towar.

  Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci przedstawili oskarżonym zarzuty kradzieży z włamaniem, na które ci się przyznali. Teraz grozi im kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

  Dalszy los mężczyzn będzie decydowany przez sąd.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com