sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Można już jeździć na łyżwach w samym centrum miasta! Na Skwerze Millenium Hall dostępne jest dla wszystkich lodowisko!  

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Jak co roku, od wielu, wielu lat na Skwerze Millenium Hall, które znajduje się przy alei Majora Wacława Kopisto w okresie zimowym dostępne jest lodowisko, na którym można jeździć na łyżwach! Obojętnie, czy z łatwością śmigasz po lodzie, czy dopiero się uczysz – warto się wybrać i przeżyć prawdziwą zimową frajdę! Lodowisko czynne jest już od wczoraj – 30 listopada. Millenium Hall zapewnia ponad 600 metrów kwadratowych przestrzeni, w której możesz uprawiać rekreacyjnie ten sport! Do tego lodowisko czynne będzie co dziennie – przez siedem dni w tygodniu, w godzinach od 10:00 do 21:00. Dodatkowo, grupy zorganizowane, minimum dziesięcioosobowe, na przykład klasy w szkołach, aby wejść na lodowisko, powinny dokonać wcześniejszej rezerwacji, telefonując pod numerem 791 008 747.

  Ile kosztuje wybranie się na takie łyżwy?

  W ofercie znajduje się wypożyczalnia łyżew w cenie 8 zł za godzinę, szatnia w cenie 2 zł, a także szczególnie na maluchy czekać będą tzw. misie „pomocnisie”, które pomogą dzieciom nauczyć się jeździć po lodzie, a rodzice zapłacą za taką pomoc 8 zł za godzinę (kaucja 10 zł). Do tego, Millenium oferuje ogrzewany ogródek z szeroką ofertą gastronomiczną. Bilet normalny, kosztuje 18 zł za godzinę, ulgowy – 14 zł za godzinę (mogą korzystać z tej ulgi osoby poniżej 18 roku życia).

  Dlaczego warto wybrać się na łyżwy?

  Jazda na łyżwach to nie tylko zimowa rozrywka, ale także aktywność, która przynosi liczne korzyści dla ciała i umysłu. Jazda na łyżwach to doskonałe ćwiczenia fizyczne, angażujące wiele grup mięśniowych. Ruch na lodzie wymaga utrzymania równowagi, co aktywuje mięśnie nóg, brzucha i pleców. Regularna jazda na łyżwach pomaga w poprawie wytrzymałości, siły i elastyczności. Trzymanie równowagi na lodzie stymuluje rozwój umiejętności motorycznych i koordynacji ruchowej. To wyzwanie dla ciała i umysłu, ponieważ nauka utrzymania stabilności na śliskiej powierzchni przekłada się na lepszą ogólną koordynację.

  Jazda na łyżwach dostarcza poza tym niezapomniane chwile radości i frajdy. Bez względu na to, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym łyżwiarzem, ślizganie się po lodzie jest zabawą, która pozwala na oderwanie się od codziennego zgiełku i cieszenie się chwilą. Lodowiska często tworzą magiczną zimową atmosferę, ozdobione światełkami i muzyką. To doskonała okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, w przyjemnej scenerii zimowej. Jazda na łyżwach może być doskonałym środkiem na redukcję stresu. Skupienie się na ruchu i rytmie na lodzie pomaga oderwać myśli od codziennych trosk i skoncentrować się na teraźniejszości.

  Jazda na łyżwach to nie tylko sport, ale również sposób na poprawę kondycji fizycznej, rozwój umiejętności motorycznych oraz radość i relaks. Niezależnie od wieku czy umiejętności, korzyści związane z tą aktywnością są ogromne, sprawiając, że warto sięgnąć po łyżwy i wyruszyć na lodowisko.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com