środa, 21 lutego, 2024
+

  W Rzeszowie odbyło się spotkanie motywacyjne z mistrzynią sportową, trenerką, autorką książek – Natalią Rybarczyk

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W miniony piątek, Hotel Zimowit w Rzeszowie odwiedziła niezwykła – mistrzyni, trenerka, autorka książek oraz programu rozwojowego pod nazwą „WALCZ I WYGRYWAJ” – Natalia Rybarczyk. Podczas spotkania, zaproszony gość opowiedział nie tylko o sobie. Dla wszystkich słuchaczy było to także ciekawe oraz motywujące spotkanie, w trakcie którego można było dowiedzieć się, jak między innymi rozplanować przyszły, nadchodzący rok, tak, by był to najlepszy okres w naszym życiu. Ta sportsmenka starała się przekazać pewną wiedzę oraz podzielić się swoim postrzeganiem świata, zmotywować innych do podjęcia działania, mimo często stojących na naszej drodze przeszkód i niepowodzeń. Całe spotkanie odbyło się dokładnie 24 listopada, wieczorem, o godzinie 18:00, z kolei organizatorem jego była Fundacja GALICJA SEMPER FIDELIS .

  Podczas spotkania, wśród uczestników rozlosowane były nagrody w postaci książek Natalii Rybarczyk, podczas organizowanego konkursu.

  Natalia Rybarczyk może się pochwalić tytułem Mistrzyni Świata w Taekwondo Olimpijskim. To taka sztuka walki oraz narodowy sport, pochodzący rodem z Korei. Jest także srebrną medalistką w wojskowych Igrzyskach Olimpijskich. Poza tym, zajmuje się trenowaniem mentalnym sportowców oraz przedsiębiorców. Jest także autorką programu rozwojowego pod nazwą – WALCZ i WYGRAJ oraz autorką książki pod tym samym tytułem.

  Misją tej trenerki jest odpowiednie motywowanie swoich słuchaczy do tego, by nie bać się spełniać swoich marzeń. By mimo tego, że może inni w nas nie wierzą, starać się je właśnie na przekór innym realizować. Natalia Rybarczyk podczas swoich spotkań motywacyjnych, a także w swojej książce, stara się uświadamiać swoich odbiorców oraz czytelników do tego, by wierzyli w siebie, bo wszystko może stać się możliwe. Ta trenerka pragnie podzielić się z wszystkimi swoim sposobem na to, by się zmotywować do podjęcia działania, w końcu do realizacji celów oraz marzeń, nawet tych, które wydawałoby się nam, że są nierealne.

  Warto zamówić program rozwojowy, którego autorem jest Natalia, klikając na stronę internetową – https://nataliarybarczyk.pl/webinar-najlepszy-rok-w-twoim-zyciu/. Osoby, które już go zamówiły są bardzo zadowolone!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com