środa, 21 lutego, 2024
+

  Już na początku grudnia odbędzie się w Dynowie Bieg Mikołajkowy ze zbiórką charytatywną dla Antosia na jego leczenie!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Stowarzyszenie „Aktywny Dynów” zaprasza wszystkich mieszkańców Dynowa oraz pobliskich okolic do uczestniczenia w szóstej edycji Biegu Mikołajkowego, który odbędzie się już 3 grudnia 2023 roku. Wszyscy chętni, bez względu na to jaka będzie pogoda wystartują spod Rynku w Dynowie o godzinie 13:00. Trasa będzie przebiegać na 1,7 kilometrów przez pętle ulicami Dynowa. Uczestnicy przemierzą od centrum Dynowa, przez ulice – Zamkową, Grunwaldzką, 1-go Maja, Jana Pawła II, ks. Ożoga oraz Mikiewicza. Z kolei meta będzie się znajdować na dynowskim Rynku. Na organizowanym biegu nie ma zwycięscy – wszyscy uczestnicy przebiegną razem w zwartej grupie prowadzonej przez policję.

  Brać udział w tym wydarzeniu mogą wszyscy – szczególnie mile widziani są rodzice razem z dziećmi. Co prawda bieg jest darmowy, ale podczas trwania akcji będzie zorganizowana zbiórka charytatywna na leczenie Antosia Dudy.

  Aby się zgłosić należy wypełnić formularz, który dostępny jest na stronie internetowej – https://competitions.timekeeper.pl/6-bieg-mikolajkowy-w-akcji-dynow-biega?fbclid=IwAR0ZRc9jyZGJcPk2XnEAQ3wAtcDqq-FDu_NE62TuVYCCxbF5h8oasUjZojQ

  Istnieje limit uczestników, do 999 osób. Każdy uczestnik, na początku biegu otrzyma numer startowy oraz czapkę świętego Mikołaja, w której obowiązkowo trzeba będzie przebiec. Na koniec wszyscy uczestnicy biegu otrzymają pamiątkowe medale. A cały bieg poprowadzi Mr.Robot Grzegorz Pittner – tancerz z wieloletnim doświadczeniem. Występuje nie tylko w roli tancerza ale i konferansjera. Dzięki swojej żywiołowości i energii jego widowiska na bardzo długo zostają w pamięci widzów.

  Do tego, będą zorganizowane różne stoiska także z pięknym rękodziełem, który będzie można kupić, a cały dochód ze sprzedaży tego dnia świątecznych dekoracji do domu zostanie przekazany Antosiowi. Do tego, młodzież na ten dzień przygotuje dla wszystkich ciepły posiłek – barszcz czerwony razem z gorącą herbatą.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com