środa, 21 lutego, 2024
+

  Wystartowała akcja, w której możesz pomóc kotkom z Fundacji Felineus!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Fundacja Felineus zajmuje się najogólniej mówiąc kotkami. Podopiecznymi fundacji są bezdomne kotki, które szukają miejsca, schronienia, opieki, w końcu pomocy. Ze względu na nadchodzące, zbliżające się święta Bożego Narodzenia, powstał pomysł, by zorganizować specjalną akcję właśnie dla kotków. Inicjatywa ma swoją nazwę – „ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA  – z kłakiem – DLA FELINEUSIAKÓW”.

  Na czym ona polega? Jak podają pomysłodawcy całego przedsięwzięcia – zasady są bardzo proste.

  Po pierwsze, najpierw wybierasz ze strony fundacji, z galerii, którą możesz znaleźć, wchodząc pod link – https://www.felineus.org/index.php/zwierzaki/ kotki, którym chcesz zrobić prezent. Może to być jeden kotek, albo większa ich ilość. Po drugie, następnie przygotowujesz dla niego prezent. Dalej, kontaktujesz się, z osobami, które zajmują się całą akcją, a są to Shadow Kot i Luna, telefonując pod numerem 537859302 / 726493113, lub wysyłasz maila na adres: shadowkotblog@gmail.com, by podarować prezent.

  Nie musisz odwiedzać bezpośrednio schroniska – wystarczy, że zostawisz paczkę w nowopowstałej Kotłowni – Kociej Kawiarni w godzinach, kiedy jest ona otwarta oraz czynna, przy ul. Grunwaldzkiej 1 w Rzeszowie. Do paczki, możesz też dołączyć jakieś słodkości, dla domu tymczasowego.

  Wszystkie zebrane dary, zostaną jeszcze przed świętami dostarczone do Fundacji Felineus. Co ważne, prezenty dla kotków zbierane są do 20 grudnia 2023 roku!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com